Widok

Pozytywne wibracje

Pozytywne wibracje Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Pozytywne wibracje, 30 listopada 2009 - 31 grudnia 2014
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sylwia

Klub i muzyka fajowa klimat tez moze byc. ale jesli chodzi o ochrone to oni sami nie wiedza czego chca, raz mowia ze wstep od lat 18 a innym razem ze wstep od lat21.Kolega raz poszedl na impreze ja bylam w ten sam dzien z innym kolega i ja i moj kumpel za wstep zaplacilismy po 5 zlotych a moj inny kolega zaplacil juz 15.Wiec sorry ale skad ta roznica??Bramkarze wpuszczaja i ustalaja ceny jak im sie tylko podoba i nigdy niewiem czy mnie wpuiszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)

może poprostu jesteś za młoda hmm... ???

tam jest chyba jakoś ze do którejś godziny sie płaci tyle a potem tyle
tak jak w parlamencie

a z tym wiekiem to faktycznie zamieszanie maja

raz wpuszczaja od 18 a raz od 21

A mnie wpuszczaja zawsze :)Pozdrowienia dla Załogi.
Faktycznie jest zamieszanie pod tym wzgledem,co mnie rowniez troche dziwi,ale sadze,ze w koncu sie to unormuje :) A jezeli ktos jest ciekawy,dlaczego tak sie dzieje i bardzo chce sie tego dowiedziec to proponuje porozmawiac z chlopakami,na pewno udziela odpowiedzi :)

nic nie przebije irish pub. przychodzę tam co sobotę i nie wydaje mi się żeby była stypa, jest normalnie sii. Dobre drinki, świetna muza a jeszcze lepsza atmosfera, więc jeśli nie chcesz nie przychodź będzie o jednego nudziarza mniej ale w tym momencie poprostu nie wiesz co tracisz.
No i oczywiście "Hey baby" :) pozdro dla załogi

Inne tematy z forum Rozrywka

Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone (12 odpowiedzi)

Zapraszamy na niezwykłą podróż wszystkich miłośników muzyki filmowej. Koncert Muzyki Filmowej -...

Pomorskie Targi Terrarystyczne (7 odpowiedzi)

Już 28 stycznia się na Pomorskie Targi Terrarystyczne Terra Expo Gdynia 28 stycznia Arena Gdynia...

Trasa jubileuszowa z okazji 30-lecia Musicalu Metro (7 odpowiedzi)

Legendarny musical "Metro" to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i...

do góry