Widok

Pozytywnie

Od kiedy studiuje w Gdansku, najczesciej imprezuje w Kwadratowej:) Owszem, zawsze jest duza kolejka, jednak to tylko dobrze swiadczy o klubie, poza tym staramy sie przyjezdzac w miare predko, aby jej uniknac. "Bramkarze" to bardzo mili panowie, o ile zachowujesz sie w porzadku. Pewnego razu podeszlam do okna przy wejsciu, by sprawdzic jaka jest kolejka (kolega dzwonil do mnie z takim zapytaniem), no i niestety spotkalam sie juz z wulgaryzmem w moim kierunku od jednego z panow. Od wtedy staram sie im nie podpasc ;p Ceny trunkow oraz posilkow bardzo korzystne, barmani bez zarzutu. Muzyka swietna, same znane i lubiane kawalki:) { w zwiazku z tym mam takie pytanie ;p Juz jakis czas temu wpadl mi w ucho kawalek, ktory bardzo czesto jest puszczany przez Dj'a- remix "I've got the power" z kawalkiem, w ktorym spiewa koles z glosem, jak Bob Sinclar (a nuz to on, nie wiem)- i nie moge za nic go znalezc :( Bylabym wdzieczna, gdyby ktos podal mi namiary na niego ;p } Klub oczywiscie szczerze wszystkim polecam ;))
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Big Ali Feat Dollarman - Hit The Floor - proszę bardzo i zapraszamy ponownie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry