Widok

Pozytywnie.

Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem, egzamin praktyczny również. Świetną atmosferę na wykładach zapewnia poczucie humoru prowadzącego, który zawsze w opowieści o przepisach umiejętnie wplecie dowcip czy też anegdotkę. Zajęcia praktyczne również są prowadzone w bardzo fajnej atmosferze i można umówić się praktycznie na każdą porę dnia. Duża elastyczność to niewątpliwa zaleta. Instruktor wykazuje się wręcz anielską cierpliwością wobec kursantów i z ogromnym spokojem potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i wyjaśnić rozwiewając wszelkie wątpliwości kursanta. Co prawda czasem reakcja na moje poczynania na drodze była ostra - ale dzięki temu zapamiętałem czego na drodze robić nie można. Co do sprzętu - samochody nie są zajeżdżone, nie mają miliona kilometrów na liczniku, jeździ się przyjemnie i dobrze.

Ogólnie rzecz biorąc - polecam.
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

GRATULACJE !!! I dziekuje za super wspolprace, wszystko zawsze pasowalo, zaangazowanie na maxa, dlatego egzaminy za pierwszym. Wiem ze na drodze bedziesz dobrym kierowca wiec do zobaczenia...pozdrawiam Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry