Widok

Praca 1/2 etatu w IKEA

Czy ktoś pracował w IKEA na magazynie na pół etatu? jaka panuje atmosfera? Czy istnieje możliwośc wyrobienia większej ilości godzin niż te zawarte na umowie, czyli 80-88?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haaaalo? nikt? nic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się do pytania - też jestem ciekawa jak się sprawa przedstawia z tą Ikeą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej chwili w IKEA nie ma godzin bo nie ma na nie pieniedzy i nie spodziwajcie ze bedziecie je mieli. Lepiej nastawic sie ze tych godzin nie bedzie.
Stawka jest dobra ale z mala iloscia godzin duzo nie zarobicie, za taka pensje warto znalezc gdzies indziej. Atmosfera fatalna, ciagle naciski zeby sprzedawac wiecej i wiecej, zero docenienia traktowanie jak bydlo i ciezka praca fizyczna niczym przy przeprowadzkach. ODRADZAM

Jesli myslicie ze w ikei jest tak wspaniale bo zapewne tak wyglada to z zewnatrz to zapraszam, po trzech miesiacach bedziecie chcieli stad uciec. Ikea - Great Place to Work - BULLSHIT!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kilku dni pojawiają się ogłoszenia przez agencje, więc umowa o pracę dla nowych pracowników i dobra stawka już niedługo przejdzie do historii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to zalezy od zakladu w ktorym pracujesz i w sumie to Twojej umowy ale przeciez zawsze mozna podpisac nowa..mysle ze jak wyrazisz taka chec to nie bedzie problemu..u nas w Wielbarku nigdy z tym problemow nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (75 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Praca za granicą. Niemcy (11 odpowiedzi)

Jeżeli szukasz pracy sprawdź najnowsze oferty. Najnowsze oferty pracy Niemcy. Szukaj pracy w...

Czy ktoś pracował w CASINO POLAND w Gdyni? (23 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie Czy ktoś tam pracował? Jak wygląda: atmosfera, zarobki, godziny pracy,...

do góry