Widok

Praca LILA Szemud

Praca Temat dostępny też na forum:
Czy coś wiecie o firmie LILA Sp.z o.o. z Szemuda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ostatnio nawet ktoś posprzątał bo na zewnątrz z reguły jest syfiasto!
Nie wiem jak w środku ale na zewnątrz Sanepidu i Haccapu na pewno nie było.Profilaktycznie nie kupuję wyrobów z tej firmy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jadłeś kiedyś wyroby z tej firmy, czy Cię po prostu na nie nie stać? Jestem osobą która lubi ich wyroby i nie znalazła lepszych w podobnej cenie, a ta firma nie jest tania...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co za bzdura. Wyroby Lutkiewicza i Grześkowiaka są osiedle smaczniejsze i można je kupić w najbardziej ekskluzywnych delikatesach w Trójmieście " Almie".To jest górna półka a nie jakieś osiedlowe sklepiki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukaja oszczednosci kupuja najtanszy towar dlatego tak smakuja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZNOWU JEST BURDEL PRZECHODZILEM 1 STYCZNIA Syfoza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE POLECAM TAM APLIKOWAĆ. Dyrektor Szymon Płachecki, który myśli, że mu wszystko wolno obraża ludzi na rozmowie o pracę. Może i mam nadwagę, ale to nie powód, dla którego wielce dyrektorek może mówić, że mnie nie zatrudni, bo nie wie czy znajdzie wielko gabarytowe krzesła dla mnie jednocześnie sprawdzając czy to na którym siedzę się przypadkiem nie zdążyło połamać pode mną. Szczyt chamstwa i pospólstwa. Nie można tak traktować ludzi!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
On zawsze był niewychowanym chamem. Pracowałam tam kilka lat temu, jak widzę jego bezczelność tylko się pogłębia. To najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Ta rodzina ma chyba jakąś skaze genetyczną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wszyscy Kaszubi : - )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wszyscy nie, ale tak z 50%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieki za odpowiedz. Mialas jakies nieprzyjemnosci z nim zwiazane bezposrednio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W zaszłym roku dostałem od nich ofertę pracy jako kierowca od 5 rano do końca dostaw, czyli po 12-14h ale Pani powiedział że jak ogarnie się rejon to można w 8-10h zrobić robotę. To wszystko za całe 2500. Kolega który tam pracował mówił że jeżdżą przeładowani na maxa, ale ogólnie był zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...ahh i jeszcze ta umowa zlecenie na rok, dawno się tak nie uśmiałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo prawo na to pozwala, ale już niedługo. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (5 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

do góry