Widok

Praca Rossman

Prosze o opinie pracy w Rossman, jakie zarobki itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 lata temu to było 16 zł brutto. Może traz coś podnieśli. Warunki są całkiem spoko. Fakt trzeba się nastawić że to 50% paca z towarem, czasem ciężkim, wieczne merchowanie, a 50% praca z klientem, co czasem bardziej wykańcza niż towar. W okresach nieświątecznych i niepromocyjnych jest nawet miło :) Jest możlwiośc pracy nacały etat, 3/4, pół albo same weekendy.
Ogólnie wszystko ok pod względem prawnym, co miesiąc premia jeśli nie bierzesz l4 i faktycznie jest wypłacana bez żadnej ściemy.Ogólnie premie w tej pracy to plus bo są praktycznie co miesiąc, czasem nawet nie wiesz za co :P do tego zapomoga na święta, dla każdego nie wazny staż pracy i to nie mała kwota, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, możliwe delegacje gdzie jedziesz pracowac do innego sklepu i masz wszytsko opłacone. Są różne imprezy integracyjne, wigilie pracownicze itp.
Ogólnie możlwiość rozowoju jest, bo z kasjera możesz się uczyć na asystenta czyli osobę która może już prowadzić zmianę, a potem na zastępcę kierownika i dalej na kierownika :)
Kilka razy w tygodniu są nocki, wtedy przyjeżdząją dostawy. Dzień przed nocką i dzień po musisz mieć wolne.
Ogólnie praca nie jest ciężka, zarobki są bardzo ok, ja się jednak zwolniłam, bo nie odpowiadała mi atmosfera - miałam same zgryźliwe baby.
No i trzeba sie nastawić na klientów, którzy bywają przeróżni i doradzanie kosmetyków o których najczęściej nie masz pojęcia bo nie ma możlwiości bys wiedziała jak działa każdy krem czy coś tam innego :P

Ogólnie nie ma tak że np cały dzień siedzisz na kasie. Możesz max 4 h ibardzo jest to plinowane. Pracując w jednym sklepie możesz prosić o przeniesienie do innego, nawet winnym mieście w razie gdybys sie np przeprowadzała i nie robią przt tym problemów, czasem trzeba tylko poczekać bo np gdzieś akurat nie ma miejsca.

W pracy trzeba byc zazwyczaj 15 min przed rozpoczęciem pracy żeby odklikać w systemie.
Jak coś rozbijesz to trudno, idzie w koszta, ale Ty nic nie płacisz. Jest jedynie odpowiedzialnośc na kasie, do 5 zł bodajże możesz mieć manko, powyżej trzeba spłacić.

Z tego co słyszałam nie jest polecany Szperk w Gdyni.
Osobiście nie polecam Ci też małych, ciasnych rosmanów. Po prostu źle się pracuje jak najdzie się ludzi zwłaszcza na promocji, a ty musiszsię przepychać z wózkiem z towarem i nie ma gdzie nogi wsadzić :P

Rozwiewając wątpliwości, nie, nie ma zniżek na kosmetyki, ale o niektórych promocjach dowiadujesz się wcześniej więc wiesz na co się przygotować :D a o niektórych dowiadujesz się ot tak n w ciągu dnia :D

Aha umowa jest bez okresu próbnego. Z miejsca dostajesz na 2 lata.
Pod względem prawnym to chyba najlepsza firma w jakiej pracowałam. Wszystkie godziny roziczane prawidłowo, nadgodziny tak samo, nikt nie oszukuje, przepisy są bardzo przestrzegane i kurcze czasem się zastanawiam czy by nie wrócić. Naprawdę bardzo stabilna praca, zresztą zwróć uwagę na pani pracujące w rosmanach. U mnie w mieście są ciągle te same :) to świadczy samo o sobie :D
CHyba tylko ja byłam taką buntowniczką :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

do góry