Widok

Praca chałupnicza Wisplast

Praca Temat dostępny też na forum:
Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka różnych produktów, które można składać w domu.
Pozytywy? Miła atmosfera, terminowa, bezproblemowa wypłata.
Negatywy? Ciężka, fizyczna praca i nieadekwatne do wysiłku wynagrodzenie. Niestety ciężko wypracować sobie nawet najniższy, ustawowy poziom wynagrodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda - niestety(...). Wg moich obliczen, aby cokolwiek sensownego zarobić trzeba pracować we dwie osoby lub zrezygnować z pracy na etat. A więc nie można zakładac, że człowiek pracujący na pełen etat, da radę sobie dorobić i cokolwiek sensownego zarobić. Praca wyłącznie dla ludzi na rencie/emeryturze, którzy cały dzień mogą sie tej pracy poświęcić. Bo w innym przypadku zarobki tak marne, że nie opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca chałupnicza jest pracą dodatkową. Współpracuje z tą firma od lat gdzie zacząłem sobie dorabiać jeszcze jako student. Praca chałupnicza zawsze pozwala wypracować dodatkowe pieniędzy które są dodatkowym przychodem do podstawowej pensji. Siadam sobie wieczorem przed telewizorem i składam. Łącze przyjemne z pożytecznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesowałam się też pracą chałupniczą i z tego co się dowiadywałam to jest praca dodatkowa - więc oprócz pracy którą wykonuję mogę sobie dorobić . Zaskoczona jestem, że piszesz o minimalnej skoro to jest dodatkowa praca. W obecnym czasie to każdy pieniądz jest ważny a jeżeli jest ktoś więcej do pomocy to więcej zarobimy - logiczne. Wg mnie to jest uczciwe podejście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry