Widok

Praca dla wózkowego czołowego z dużym doświadczeniem za 4-5k brutto

Znajdę taką pracę w gdańsku? Podawać firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magazynier z uprawnieniami na wózek może tyle zarobić, sam wózkowy - nie wiem, ale 4k brutto to żaden rarytas tylko większa miska ryżu więc pewnie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam uprawnienia UDT, obecnie na ręke zarabiam 2800. I zastanawiam się czy to dużo czy mało jako operator wózka widłowego. Jak są firmy oferujące o wiele więcej to podawać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej mało, bo dużo na pewno nie. Ja jestem magazynierem z obsługą wózka widłowego i mam prawie 5k brutto. Oczywiście świeży pracownik tyle nie dostaje, zaczynałem od kwoty o wiele mniejszej ale jestem po kilku podwyżkach. Nazwy firmy pozwolę sobie nie podawać, bo firma bardzo mała, zresztą i tak nie szuka pracowników. A Ty kiedy ostatnio byłeś po podwyżkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku mają być podwyżki rzędu 400-500 zł brutto. Firma daje co roku podwyżkę dla osób którzy mają umowę na czas nieokreślony i podwyżki dostają osoby którym zmienia kończąca się umowa. A ile lat już pracujesz w swojej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry