Widok

Praca golden rose

Czy ktoś pracował ? ile się zarabia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje się całkiem fajnie ale to w zależności gdzie czy na wyspie czy w innym punkcie.
Zarobki najniższa krajowa czyli powiedzmy ok 1200+premia od utargu.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wyspach pracuje się dobrze. Warunki nie są złe. Praca stała. Można się dogadać co do godzin. Jak się sprawdzisz, targety do wyrobienia ale to jak w każdej firmie kosmetycznej. Pensja podstawowa+premia. Jest to więcej niż 1200 jak ktoś napisał bo sa premie od utargu i od targetu. Można zarobić 1400 a nawet 1500zł. Uzależnione jest to od własnych chęci i motywacji.
Wiem o czym mówię bo pracowałam w tej firmie 4 lata.
Wymagane jest na pewno pojecie o kosmetykach bo dużo klientek potrzebuje porady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca w golden rose to najgorsze co moze sie trafic. Zwodzą z umową i obiecują zlote gory a tak naprawde to wielkie g... I praca na czarno.Jak jest ruch to mawet nie ma kiedy usiąść a do tego jesteś odpowiedzialna za kradzieże ktorych jest bardzo duzo. A jak nie ma ludzi to siedzisz na krzesełku bez oparcia 12 h i patrzysz sie przed siebie jak debil bo niczym innym nie mozesz sie zająć. Odradzam za te pieniądze 7 zł na rękę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkowita prawda. Dodam, że regionalni, i "manadzerownie" z wygórowanym ego o sobie robią z człowieka co tylko mogą... drą, się oczerniają, straszą złą sprzedażą... i te ich pseudo rozmowy dyscyplinujące, niby w cztery oczy ale każdy wie co na niej było... Zwolnienie też z dnia na dzień... Przyjdziesz do pracy i usłyszysz, że ty już nie możesz wejść na wyspę ponieważ już tu nie pracujesz... taka jest decyzja szefostwa...
Godziny pracy i przede wszystkim system zmianowy to porażka. Rozumiem praca w galerii do 21. Ale raz od 9 do 17 a na drugi dzień od 13 do 21 a na trzeci znów rano... i tak kilka dni pod rząd. Totalna porażka... Ciesze się że już tam nie pracuje. Mój organizm wreście ma czas się zregenerować. Pracując w GR cały czas masz wrażenie, że nie wychodzisz z pracy...
Nie polecam. Pisze ku przestrodze omamionych na rozmowach o prace młodych dziewczyn....
Kokosów tam nie będzie, i praca nie jest taka fajna jak chwalą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie pracowałaś? Gdynia Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NO właśnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuję dla Golden od dłuższego czasu na umowę, nikt po mnie nie krzyczy (nie wiem skąd te pomówienia). Premię są, podstawa też OK. Ale zależy czy pracuje się dla stoiska firmowego, czy nie. Bo tutaj jest duża różnica. Pozdr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry