Widok

Praca jako spawacz?

Jak to wygląda zarobkowo i gdzie najlepiej się przyjąć? Jest mnóstwo ofert pracy, ale właśnie gdzie się starać o dobrą prace? Uprawnienia 111(podstawowe pachwiny) 135,136,138
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spawacze nie zaglądają na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
GSG TOWER STOCZNIA GDAŃSK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Timoro w Gdynii
http://www.timoro.pl/

Wysyłają za granicę, nawet ludzi po 50, doświadczenie się liczy. Nie trzeba znać języka ( choć podstawy pomagają w życiu codziennym), bardzo dobrze organizują sprawy socjalne (dojazdy, czasami wyżywienie-np. gdy pracujesz na płynacym statku to jesz z załogą, zamieszkanie na miejscu - wersal to nie jest, ale zwykle jakiś hotel pracowniczy).

Kasa - zależy gdzie Cię wyślą, ale stawki zaczynają się na pewno od kwot ponad 10 euro za godzinę.
Praca zwykle sporo wymagająca fizycznie, ale to przecież wiesz, spawanie łatwe nie jest. Często docelowe firmy dające kontrkat oczekują pracy w nadgodzinach - za które płacą ekstra.
Czas kontraktu - na więcej niż 6 miesięcy za jednym razem rzadko wysyłają. Czasami nawet tylko na 1 lub 3.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, mam 25 lat i dwuletnie doświadczenie, głównie konstrukcje z dwuteowników ok. 380mm. Wyjazd do wiosny przyszłego roku nie wchodzi w grę. Szukam czegoś Gdańsk-Gdynia i okolice ~30Km.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stocznia crist gdynia ul.Czechosłowacka - ciągle szukają, kupa roboty a ich ogłoszenia znajdziesz nawet na stronie pup gdynia z num kontaktowymi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim trafisz do spółki sprawdż czy są wyołacalni najlepiej u znajomych bądż w necie żebys żle nie trafił
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
UWAGA NA LUKMARINE LUB GRAWO SERWIS
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuje w Lukmarine, puki co nie miałem żadnych problemów z sianem z tego co wiem wcześniej były zatrudnione trzy brygady. Dwie nie wyszły no bo jak wyjść jak w brygadzie pracowało 6 osób brygadzista nie spawał paru ostro w kija waliło a opinia poszłą w świat. Ja teraz tam pracuje i jest ok w razie czego mój numer 500 786 595
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
co ty czlowieku oszukujesz ta firma nie wyplaca tego co sie zarobi.jest wiele osob oszukanych
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z oszukanym typowa firma krzak cwaniaczki prowadzą i byle sobie. Łukasz Rubelewski to zwykły oszust nie wypłąca pensji od kilku mc i szuka frajerów co będa pracować charytatywnie. A najlepsza jest ta jego gwiazda miss mazur Marika Namiotko do wczoraj pisała na forach jaka to ich firma jest amerykańska i to ludzi oszukują ich. Niestety za dużo prawdy ludzie napisali i zablokowała wszystkie ogłoszenia i fora. A prawda jest całkiem inna bo on 2 mc nie płaci ludzią i ma ich głęboko w du.... Nie mysli że oni maja swoje rodziny na utrzymaniu. Ale co sie dziwić utrzymanie miss kosztuje.Nie ma jak gwiazdą być. Mam tylko nadzieje że niedługo zwinie swój interes z pomocą US i PIP. Oby jak najmniej było takich firm piszcie jak was oszukują żeby ostrzec innych przed pracą charytatywną.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
To teraz takie już czasy że wp i ognia po tyjach złodzieje fo utylizacji pod mor i czapa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Stal Rem" pieniądze zawsze na czas.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://praca.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/spawacz-tig-ogl5547499.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracowałem jako spawacz w firmie kontenerowej w Gdyni Balticon ponad osiem lat. , wszystko w porzadku, dobre zarobki i fajne szefostwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry