Widok

Praca na 1/2 etatu

Mam pytanko czy któraś z Was wie gdzie zatrudniają na pół etatu? Niedługo kończy mi się macierzyński i nie mogę wrócić do mojej obecnej pracy na 1/2 etatu więc szukam czegoś innego. Dotychczas wykonywałam pracę biurową (windykacja), teraz szukam czegokolwiek byle nie na cały etat bo nie mam na tyle godzin z kim maleństwa zostawić.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem w sklepach w galeriach itp szukaja na pol etatu i do bior tez szukaja trzeba sie rozejrzec.
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za dwa tygodnie bedę wiedziała, czy zwolnię swoje miejsce pracy - pracuję w biurze na 3/5 etatu (pn, śr, pt po 8h, ale mam świadomość, że można umówić się inaczej); najwazniejsza jest znajomość kompa (gł. excel) oraz angielski+niemiecki

szukam pracy w pełnym wymiarze czasu i po jednej z rozmów jestem "w pierwszej czwórce"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sklepach to mas zna papierze 3/4 etatu a rąbiesz po 8-12 godzin dziennie w zamian za dni wolne ;]
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaB - a w jakim mieście pracujesz? Bo ja się rozglądam właśnie za pracą na pół etatu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z obecnymi przepisami dopóki przysługuje Ci urlop wychowawczy pracodawca nie ma prawa odmówić skrócenia czasu pracy. Dwa tygodnie przed powrotem z macierzyńskiego powinnaś złożyć stosowny wniosek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku pomiędzy Ikeą a lotniskiem (autobus dojeżdza;))
Dam znać, jak znajdę nową pracę - trzymajcie kciuki;)
Z tej rezygnuję tylko z uwagi na okrojony etat...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaB jak coś będziesz wiedziała to proszę daj znać. Ja szukam właśnie najbardziej pracy biurowej ponieważ pracowałam w biurach od kilku lat. Myślę jeszcze nad własnym biznesem ale pustka w głowie :-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry