Widok

Praca w CCIG

Ogłoszenie mają fajne, ktoś z was tam pracuje? Mają biuro w Neptunie we Wrzeszczu, w sumie blisko mojej uczelni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. ja tam pracuje od tygodnia. nowe biuro i fajna atmosfera. wczesniej pracowalam w kilku innych cc i tu jest najlepiej poki co.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej pod jakim względem i w porównaniu do których CC? A tak poza tym jak prezentuje się u was system płac i w jaki sposób naliczana jest prowizja od sprzedaży?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz napisać czy dają umowę o pracę, i ile na ręke podstawy za 8 godzin. Co sprzedajecie, jakie produkty, usługi? Dzięki z odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowa o pracę w branży BPO/SSC należy do rzadkości, bardziej nastawiałbym się na umowę zlecenie. A co do produktu to zależy od czy jest to sprzedaż B2B czy B2C, tutaj również przyłączam się do pytania. Podstawa w większości firm kształtuje się od 600-1500 (w sporadycznych przypadkach 1800) w zależności od liczby przepracowanych godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam, bo powiem szczerze, ze nie ufam umową zlecenie. Takie firmy przyciagają pracowniką fajną lokalizacją, nowoczesnym budynkiem, ale w tych umowach jest tyle kar, że głowa boli. I chyba niewiele dadzą zarobić. Już pominę brak urlopow i platnych zwolenien. Ale są wyjątki i znajdą się firmy ktore dają umowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca jest fajna, jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi, z klientami. Ja lubię gadać i w sprzedaży nie idzie mi najgorzej, więc jest ok. Atmosfera jest super, świetni, uśmiechnięci i pomocni ludzie dookoła. Podstawy można wyciągnąć trochę, w zależności od przepracowanych godzin. Ja łączę tego dżoba ze studiami, więc mam dodatkową kasę. Większość tak właśnie pracuje, na elastyczny grafik, więc to normalne, że jest umowa zlecenie. Na prowizjach sprzedaż można dorobić sporo, ale trzeba wykazać się sporymi umiejętnościami, żeby sprzedać. Wszystko kwestia projektu, w którym jesteś. Generalnie polecam, bo firma uczciwa i bardzo przyjazna!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A mogłabyś przybliżyć jakie projekty obsługujecie obecnie oraz jak wygląda u was system prowizyjny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogłabym prosić o konkrety> Ile na pełen etat można wyciągnąc? Taka średnia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się do pytania mojej przedmówczyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracy w Gdańskim ccig zdecydowanie nie polecam. Atmosfera na początku fajna, wszyscy mili, biuro nowe więc na pierwsze wrażenie wielke wow. Ale szkolenie, które ma trwać według umowy zlecenie 3 tygodnie przeciąga się na 3 miesiące. Stawka 7 zł za godzine, początkowo praca (szkolenie) po 8h dziennie, poźniej po 4-6. Po szkoleniu nie można rozpocząć pracy, bo czeka się na jakieś wpisy i tak siedzisz za 7 zł. Na siłe wymyślane są zajęcia dla przyszłych pracowników żeby wypełnić ten czas. Brak zorganizowania ogólnie. Koleżance raz nawet odmówiono wyjścia do toalety, co dla mnie jest wielkim nieporozumieniem.. Na wysokie prowizje nie ma co liczyć raczej. Kierowniczka biura, po czasie niezbyt miła, jak nie powiesz jej cześć albo nie udajesz że super się bawisz na dniach tematycznych to masz p********. Robią Ci pod górkę nawet, gdy chcesz się zwolnić. Nie polecam, chyba że ktoś ma stalowe nerwy i pracy szuka żeby sobie zająć czas, a nie żeby zarobić ;)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 12
Popieram. Jedyne co tam się robi to gra w kalambury wymyślane na siłę z powodu braku pracy. Reszta jak wyżej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10
Generalnie w skrócie, to stawka jest wyższa niż 7 złotych, świetna atmosfera i bardzo mili ludzie!!1!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
A czy ktoś wie coś na temat pracy w CCIG ale nie na słuchawce, tylko praca bez kontaktu z klientem (weryfikacja dokumentów)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre pytanie zna ktos może szczegóły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością trzeba mieć status studenta. Do mnie się nie odezwali (bo już skończyłam studia), choć wypełniłam im już kwestionariusz osobowy ze wszystkimi niezbędnymi do umowy danymi (urząd skarbowy itp.). Tylko po co mnie w ogóle zapraszali na rozmowę, skoro z CV wynikało, że już nie studiuję... Zawracanie d*py.
Ale kilka dni po rozmowie u nich znalazłam lepiej płatną pracę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta firma, to jakiś śmiech na sali. Ja również w CV miałam wpisane informacje, że już nie studiuję. Na rozmowie powiedzieli mi że to żaden problem. I co? mimo zapewnień że zadzwonią obojętnie z jaką informacją to i tak nie zadzwonili. Tylko po co zapewniają, że tak czy tak zadzwonią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oddzwaniają albo wysyłają maila. Mi wysłali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Call center to największy, najbardziej wykończający psychicznie szajs pod słońcem. Tylko dla studentów albo dla desperatów. Wolałbym mieszkać pod mostem, niż pracować w CC, jakimkolwiek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gorsze są prace w ochronie na sklepach gdzie pracownik obciążany jest za braki w asortymencie i pracuje w oparciu o umowę o dzieło i gorsze są pracę na produkcji w systemie 3 zmianowym na umowę zlecenie. Call Center nie wypada tak źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój znajomy tam pracuje i ja też chciałem się wkręcić, ale na ten moment nie mają tam miejsc, chociaż planują coś na połowę stycznia. Ponoć atmosfera mega spoko, żadnego ciśnienia, no ale oczywiście trzeba być cierpliwym i skrupulatnym. Lider bardzo dobrze traktuje ludzi, jeśli nie możesz przyjść do roboty, to zawsze można się z nim dogadać. Stawkę mają 10 zł brutto+prowizja około 2-2,50 na godzinę, więc nie dość że większą niż gzie indziej to jeszcze nie trzeba nic sprzedawać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta firma to badziewie. Poza moim team leaderem, ktory był w porzadku, pracuje tam banda niekompetentnych desperatów, szefowa ccig w gdansku to wredna, zlosliwa baba, która wyżywa sie na menagerach i wszystkich podburza przeciwko sobie, aby latwiej sie jej zarzadzalo firmą. Nieraz slyszalem w kuchni rozmowy kadry narzekajacych na szefowstwo. Z takim sposobem rzadzenia ta firma nie ma szans na rynku. Wolę transcom i tam teraz pracuje, przynajmniej tam jest dobra atmosfera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahhaha poważnie ta Pani nadal tam pracuje?

Pracowałam tam w zeszłym roku i po kolejnym fałszywym jej "uśmiechu" dojrzałam do decyzji aby nie tracić swojego czasu na taki brak profesjonalizmu.

Teraz pracuje w normalnej firmie i jednego nie mogę zrozumieć jak można trzebać tak słabe oganiwo w zespole. Ba - uczynić tak głośną (bo drze się jak rozmawiamy z Klientem przez telefon) i słaba osobę DYREKOTREM.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też tam pracowałam i te negatywy to prawda. Liderzy nie kryli się z tym, że szefowa P.D ich poniża. Rozmowy w kuchni na ten temat były non stop. Sama słyszałam jak wrzeszczała na lidera rzucając wyzwiskami i przekleństwami. Firma jest fajna, ale baba która pełni funkcje dyrektorki operacyjnej czy jakoś tak ma nierówno pod sufitem, a jej jedyną umiejętnością jest darcie mordy na korytarzu i salach gdzie pracują konsultanci. Większośc osób które znam odeszła właśnie przez nią, nikt nie chce być poniżany i obgadywany w palarni podczas papiersoka, na którego ona chodzi co 3 minuty:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro tyle negatywnych opinii pojawia się pod adresem dyrektorki zarządzającej firmą w Gdansku, to może wreszcie ktoś z centrali we wroclawiu zainteresuje się tym, czy na pewno szefowa jest odpowiednią osoba na tym miejscu? Chyba warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szukamy ofiar P.D. Jest ich zapewne więcej. Ja jestem jedną z tych osób. Niestety ta Pani może dalej krzywdzić ludzi swoim postępowaniem. Kto jeszcze był poszkodowany/mobingowany przez P.D.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w CCIG z mojej perspektywy - osobiście byłem na projekcie bankowym, liderzy byli ok, zarobki niektórych były bardzo dobre ja osobiście nie narzekałem. Co prawda zakończyła się współpraca z tą firmą ale wszystko na dobrej stopie. Za co bym ich zganił? Za to, że niektórzy liderzy to barany. Plusy? Moi liderzy na projekcie bankowym znali się na rzeczy, ludzie są ekstra. Mega dobre znajomości relacje i imprezy wspólne. Ale najwiekszym plusem lokalizacji jest trener! Tak P. Waldemar (chociaż wszyscy są tam na Ty) jest człowiekiem na odpowiednim miejscu! Mimo że temat finansowy jest trudny i jest tego bardzo dużo - przekazuje wiedzę w taki sposób, że rozumiesz dokładnie najtrudniejsze zagadnienia. Dodatkowo świetnie prowadzi warsztaty i szkolenia sprzedażowe, praca z takim człowiekiem otwiera oczy na wiele spraw w zupełnie inny i ciekawy sposób. Waldku gdyby nie Ty, to ten komentarz byłby znacznie krótszy! Dzięki!!! :) AM
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej. Ja akurat pracował w cc w Gdyni, zdecydowanie nikomu nie polecam.
Praca za marne pieniądze, nas np. na początku po prostu oklamali ze stawką na rękę. Wgl pełno tam niejasności.
Team leader wiecznie miał o wszystko problem,robią ogromne problemy ze zwolnieniem. Team leader dzień po zwolnieniu usuwa Cię nawet ze znajomych na fb :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero co zaczęłam tam prace, a juz są problemy. Ponad tydzien nie bylo dla nas pracy. Oczywiscie płacy także. Te grosze, ktore zarobiłam przyszły w dwóch częściach, bo komuś coś sie pomyliło. W tej pracy nie ma zadnej stabilnosci. Nie wiesz, czy jutro bedzie dla ciebie praca. Tragedia. Jedyny plus to ludzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czyli nic się nie zmieniło :) U mnie było to samo. Szkoda, bo ludzie, którzy tam pracują byli bardzo fajni i gdyby byli dobrze traktowani to firma by się rozwijala :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

team leader ma wyżej d*pe niz sr*. Ogólnie ta firma to dno. Nie polecam nikomu!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Który ? :p pan Ł ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

do góry