Widok

Praca w Golden Tulip

czy ktoś wysyłał tam swoje CV, odzywali się?? Ja czekam juz dobre 2 tygodnie i nic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rekrutacja podzielona na etapy. pierwsza z hrami a druga już z dyrektorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a wiecej konkretów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozmowa bardzo ogólna na zasadzie "jakie obowiązki". Mają się odzywać do poniedziałku czy przechodzi się do następnego etapu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bajer ta firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odezwali się w kwestii kolejnego etapu? Ja na szpilkach czekam na telefon...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po weekendzie majowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn. zadzwonili, że przeszłaś do kolejnego etapu i masz umówione spotkanie po weekendzie majowym ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po weekendzie majowym będą podejmować dopiero jakieś decyzję i ustalać terminy rozmów. Generalnie jak się do nich nie napisze to siedzisz jak na szpilkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też czekam jak na szpilkach, strasznie się ten proces ciągnie...(aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez czekam , aplikowałam na stanowisko kierownika gastronomii !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwali się do kogoś ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś niepoważna ta firma hr, czas oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź kooosmicznie długi, pozostawiają człowieka samemu sobie, bez jakichkolwiek informacji. Napisałam sama w sprawie rekrutacji na koordynatora służby pieter -dostałam standradową odpowiedź ( po 3 tygodniach oczekiwania!!)- nie możemy zaprosić Panią ...itd. , ale proponujemy udział w rekrutacji na inspektora służby pieter - po czym po mojej interwencji mail dotyczący dalej rekrutacji na Koordynatora a nie Inspektora. Wkurzające jest to, bo od aplikujących wymaga się solidności a sami - tragedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciesze się, że nie tylko ja mam takie odczucia. U mnie trochę inna historia nie mniej jednak równie zabawna. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, na której dowiedziałam się już na samym początku, że nie nadaję się na stanowisko, na które aplikowałam... W trakcie rozmowy zostało mi zaproponowane inne stanowisko. Rozmowa polegała na omówieniu moich obowiązków w poprzednim miejscu pracy i pytaniu o moją znajomość języków (nie zostało mi zadane ani jedno pytanie w języku obcym, a znam ich trzy-najwyraźniej za mało). Po rozmowie czekałam na jakikolwiek kontakt, zmęczona czekaniem napisałam i otrzymałam odpowiedź, że znajduję się w czołówce. Dzisiaj dostałam odpowiedź, że sorry ale jednak nie, bo inni mają więcej doświadczenia. Nie neguje tego, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy i bardziej doświadczony. Pytam się tylko po co przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne (pierwszy etap) skoro ludzie są wybierani tylko i wyłącznie na podstawie cv. Ja zostałam na jego podstawie zaproszona by potem zanim otworzyłam buzię usłyszeć, że jednak się nie nadaję ... samego procesu rekrutacyjno nie skomentuję, bo trwa stanowczo za długo ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście co najmniej śmieszna sytuacja.A ja - o dziwo- otrzymałam wczoraj maila , że w przeciągu 2- 3 tygodni ktoś skontaktuje sie ze mną w sprawie rekrutacji na stanowisko Inspektora!!!!!!
Żal, niby poważna firma a takie cuda. Chyba lepiej udać się bezpośrednio po otwarciu hotelu i próbować, bo ta firma rekrutująca to jakiś żart.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To życzę Ci powodzenia. Nie mniej jednak czekać teraz kolejne 2-3 tygodnie i pewnie będziesz musiała się sama jeszcze upomnieć ... taka niby super firma hr ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie wiem czy się cieszyć czy nie ale dostałam się do kolejnego etapu na stanowisko które aplikowałam. fakt długo się czeka na jakikolwiek kontakt zwłaszcza że zaznaczałam na rozmowie że mam umowe w obecnej pacy do końca kwietnia. a teraz mała d*pa bo już jestem na nieokreślonym:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa, a kiedy masz rozmowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czwartek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do jakiego dzialu aplikowalas? daj znac jak poszlo po rozmowie ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa jak Ci poszlo? Kiedy dadza Ci znac? Podobno dzis maja decydowac..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry