Widok

Praca w domu

Praca Temat dostępny też na forum:
witam jestem mloda mama. chciałabym pracowac w domu (tylko nie jakies długopisy), nie wiem przepisywanie tekstów pisanie artykułów do portali przepisywanie tekstów..cokolwiek zeby ckolwiek dorobic i zeby była (ale nie musi byc umowa). i błagam nie telemarketing (cóz tak pracowałąm nie polecam)
macie jakis sprawdzonych pracodawcó moze same gdzies pracujecie i mozeciepolecic??
dajcie znac na emaila eszek30@wp.pl
lub na gg 6082405
bede bardzo wdzieczna interesuje mnie gdansk i pruszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pozbądź się złudzeń, takiej pracy po prostu w tym kraju nie ma, a jak już będzie się Tobie wydawało, że coś znalazłaś to po prostu Cię wykiwają, będziesz musiała wpłacić kaucję itp i nic poza tym, żenujące wiem i smutne, ale taka jest ta nasza Polska kochana... Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje sobie z tego sprawe ale chociaz probować musze :)...w na wiosne chce wysłąć malego do przeczkola jak ogarne higiena i samodzielne jdzenie a tymczasem siedze z nim w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a może drugie dziecko do opieki, ja ze swoim też siedziałam w domciu i dodatkowo wzięłam sobie drugiego malucha, było raźniej i zarobek do 1000zł na rękę, a za chałupnictwo nikt tyle nie da, jeżeli w ogóle jest w tym kraju taki temat jak praca w domu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile twoje dziecko mialo lat moj ma 10 miesiecy...pomysle czy dam rade z 2....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczęłam jak mój miał 9 m-cy, wzięłam dziewczynkę 2 letnią, potem ona poszła do przedszkola i mój miał 18m-cy, wzięłam chłopca 3 latka i tak aż mój poszedł do przedszkola do 3 lat, zarabiałam do 1200zł m-cznie za siedzenie w domciu, spróbuj, ja uważam, że warto, bo dzieci razem lepiej się rozwijają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak samo pracuje od kilku lat tez jestem niania majac swoje dziecko. Jest niestety to ciezka praca wiec lepiej to przemyslec.
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli popracujesz nad poprawną pisownią* ("chce wysłąć malego do przeczkola") to zainteresuj się textmarket.pl . Strona jest w fazie testów, tzn. na razie ma dostęp ograniczone grono, niedługo powinni otworzyć rejestrację. Dają stawkę 2,70 zł/1000 znaków, od tego trzeba na własną rękę odprowadzić podatek. Umowy jako takiej się nie podpisuje, formalnie jest ona zawarta w momencie rejestracji. Najlepiej zapoznaj się z regulaminem, niedługo powinni wstawić też FAQ.

Stawka nie jest powalająca, ale po nabraniu wprawy można w godzinę napisać kilka tekstów. Piszesz o czym chcesz, ale tutaj już przyda się pewne wyczucie w doborze tematów - na niektóre jest większe zapotrzebowanie, na inne mniejsze. I tu pojawia się jedyny minus - pieniążki otrzymujesz wtedy, gdy napisany przez Ciebie tekst zostanie sprzedany, więc warto dopasować się do zapotrzebowania.

Co najważniejsze - firma działa już jakiś czas, na stronie masz wszystkie dane i mogę zapewnić, że są w pełni wypłacalni.

Na wypadek, jakby ktoś chciał mi tu zarzucić kiepski marketing szeptany - jestem z nimi związany tylko jako osoba zarejestrowana na tej stronie jako copywriter. Z mojego punktu widzenia im więcej autorów, tym szanse na sprzedaż własnych artów mniejsze, ale doskonale zdaję sobie sprawę, w jakiej sytuacji są osoby bez stałej pracy (sam się do nich zaliczam), dla których każda zarobiona złotówka jest cenna. Jeśli ktoś będzie miał chęci, przysiądzie do pisania, sprzeda teksty i dzięki temu zarobi choćby na ten przysłowiowy chleb - to mnie to będzie jedynie cieszyć.

* nie jest to krytyka, ironia, etc., ale dobra rada. Jeśli rzeczywiście będziesz miała ochotę w ten sposób dorobić to musisz się liczyć z tym, że tekst słabej jakości, czyli z błędami, bez polskich znaków, dużych liter, itp., nie przejdzie moderacji.
Chętnie przyjmę oferty pracy - http://www.goldenline.pl/bartek-sprengel.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
majac dziecko na kolanach trudno nie popełniać literówek....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
W takim razie - przepraszam, mea culpa.

Chociaż dobrych porad nigdy za mało;)
Chętnie przyjmę oferty pracy - http://www.goldenline.pl/bartek-sprengel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest kwestia małego dziecka na kolanach i to nie są literówki.
Nie używasz wielkich liter, interpunkcji, piszesz niedbale i z błędami- po prostu nie dbasz o to.
Nie sądzę, że znajdziesz cokolwiek wymagającego pisania, szukaj czegoś innego.

Nawet własne imię piszesz z małej litery.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybacz ale piszac cokolwiek na forum czy gg nie przywiazuje nie wiadomo jakiej wagi to pisowni....a pomijanie liter to ma kwestia posiadanie dziecka na kolanach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Czyli jednak błędy ("przeczkole" nie kwalifikuje się już pod literówkę) nie są z powodu dziecka a z tego, że piszesz na forum? Pamiętaj, że niedbałą pisownią okazuje się brak szacunku dla innych uczestników dyskusji.

Nie wiem ile lat ma Twoje dziecko, ale nie powinno tyle czasu spędzać na Twoich kolanach przed monitorem.
Chętnie przyjmę oferty pracy - http://www.goldenline.pl/bartek-sprengel.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie, to nie jest cokolwiek. Albo potrafisz, albo nie. Albo dbasz o pisownię, albo nie.

Ty nie dbasz.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale sie przyczepiliscie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
dajcie na luz. Dziewczyna zwyczajnie prosi o pomoc. Sami spróbujcie napisać coś z wiercącym, ciekawym wszystkiego maluszkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tak jest! Wystarczy mieć dziecko, żeby wytłumaczyć sobie i innym, że można pisać byle jak i z błędami. Najlepsze jest to, że ona z takim podejściem chce na tym zarabiać.

A wszystkim, którzy powiedzą, że należy pisać poprawnie się powie, że się czepiają i już- po problemie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
koles wez wyluzuj...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Uważam, że czas zacząć przywiązywać wagę. Sama uważam taką pisownię za chamstwo i nie odpisuję ludziom, którym się nie chce. Pozdrawiam. Niechlujstwo w pisaniu przekłada się na byle jaką pracę. Nie wszędzie jest potrzebna poprawność językowa, ale podejrzewam, że nie szukasz zbieractwa leśnego czy kopania rowów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zawsze można zatrudnić się na tych czatach, koleżanka sobie w kategorii jakiś flirtów siedziała, bajerowała ludzi za pieniądze, mówiła, że koło 10zł/h jej wychodzi, wszystko dostała od nich, w sumie nawet możesz sobie siedzieć, o której godzinie chcesz.. Z tym, że chyba po angielsku się pisze.
Nie wiem, poszukaj na ogłoszeniach, jest chyba kilka.. Bo ja w sumie się nie znam, ale zapytać ich można :) Zawsze jakieś pieniążki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.Mam pytanko do Aurelii? O jakie czaty ci chodzi bo nie słyszałam o niczym takim. podpowiedz coś więcej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie grzeszy buhaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest jakiś link.. W sumie jest ich więcej, poszukaj, napisz, może akurat ktoś ma wolne miejsca...
Ale pytaj zawsze o stawki, bo słyszałam, że część firm na prowizji ostro sobie oszukuje..
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/szukamy-mlodych-osob-do-pracy-moze-byc-bez-doswiadczenia-dowolne-godziny-pracy-min-10zl-nettoh-ogl3584716.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrą formą poszukiwania pracy w domu jest zarejestrowanie się na portalach typu aukcje pracy czy giełdy zleceń. Posiadając dostęp do Internetu potencjalny zleceniobiorca może liczyć na zapytania/ oferty od wielu zleceniodawców poszukujących osoby o określonym profilu i popartym przykładami doświadczeniu w wykonywaniu prac o konkretnym charakterze. Co więcej, na portalu można znacznie rozszerzyć swoje CV, nawet o zdjęcia czy „wideoklipy” nie ponosząc dodatkowych kosztów (lub niewielkie, zależnie od portalu) z tytułu wzrostu objętości ogłoszenia. Za http://www.praca5.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuję osób do nowo otwartej firmy z siedzibą w Bielsko- Białej. Poszukujemy osób do rozbudowy, sklepu internetowego. Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, oraz pracować w domu my jesteśmy po to żeby Ci pomóc. Dla nas liczy sie chęć do pracy i zaangażowanie. My w zamian damy Ci pełne wsparcie. Chętne osoby proszę o kontakt na mail ani.gor@wp.pl lub gg 4268931
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nie wiem przepisywanie tekstów pisanie artykułów do portali przepisywanie tekstów.." - i przeczkole ??? Rany !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem w podobnej sytuacji co autorka wątku. Mam małe dziecko i również poszukuję pracy w domu. Oczywiście nie chałupniczej. Miałam takie szczęście, że znalazłam pracę w biurze podróży na umowę zlecenie. Aczkolwiek po ok. 5 miesiącach pracy biuro zostało zamknięte ;( W chwili obecnej myślę nad założeniem własnej firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że fajna pracą, którą można robić w domu i na pełny etat i też na boku, by sobie dorobić to praca copywritera. Są strony, na których możesz sprzedawać swoje teksty lub brać zlecenia, fajna fucha, trzeba tylko wiedzieć, jak pisać. Podaję https://www.piknikpiracki.pl/marketing/jak-napisac-dobry-tekst-dla-google-i-uzytkownika/ linka do wartościowego poradnika o tym, jak pisać dobre teksty jako copywriter. Myślę, że dla początkujących osób, które szukają pracy z domu - jak znalazł. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry