Widok

Praca w domu

Praca Temat dostępny też na forum:
witam jestem mloda mama. chciałabym pracowac w domu (tylko nie jakies długopisy), nie wiem przepisywanie tekstów pisanie artykułów do portali przepisywanie tekstów..cokolwiek zeby ckolwiek dorobic i zeby była (ale nie musi byc umowa). i błagam nie telemarketing (cóz tak pracowałąm nie polecam)
macie jakis sprawdzonych pracodawcó moze same gdzies pracujecie i mozeciepolecic??
dajcie znac na emaila eszek30@wp.pl
lub na gg 6082405
bede bardzo wdzieczna interesuje mnie gdansk i pruszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli popracujesz nad poprawną pisownią* ("chce wysłąć malego do przeczkola") to zainteresuj się textmarket.pl . Strona jest w fazie testów, tzn. na razie ma dostęp ograniczone grono, niedługo powinni otworzyć rejestrację. Dają stawkę 2,70 zł/1000 znaków, od tego trzeba na własną rękę odprowadzić podatek. Umowy jako takiej się nie podpisuje, formalnie jest ona zawarta w momencie rejestracji. Najlepiej zapoznaj się z regulaminem, niedługo powinni wstawić też FAQ.

Stawka nie jest powalająca, ale po nabraniu wprawy można w godzinę napisać kilka tekstów. Piszesz o czym chcesz, ale tutaj już przyda się pewne wyczucie w doborze tematów - na niektóre jest większe zapotrzebowanie, na inne mniejsze. I tu pojawia się jedyny minus - pieniążki otrzymujesz wtedy, gdy napisany przez Ciebie tekst zostanie sprzedany, więc warto dopasować się do zapotrzebowania.

Co najważniejsze - firma działa już jakiś czas, na stronie masz wszystkie dane i mogę zapewnić, że są w pełni wypłacalni.

Na wypadek, jakby ktoś chciał mi tu zarzucić kiepski marketing szeptany - jestem z nimi związany tylko jako osoba zarejestrowana na tej stronie jako copywriter. Z mojego punktu widzenia im więcej autorów, tym szanse na sprzedaż własnych artów mniejsze, ale doskonale zdaję sobie sprawę, w jakiej sytuacji są osoby bez stałej pracy (sam się do nich zaliczam), dla których każda zarobiona złotówka jest cenna. Jeśli ktoś będzie miał chęci, przysiądzie do pisania, sprzeda teksty i dzięki temu zarobi choćby na ten przysłowiowy chleb - to mnie to będzie jedynie cieszyć.

* nie jest to krytyka, ironia, etc., ale dobra rada. Jeśli rzeczywiście będziesz miała ochotę w ten sposób dorobić to musisz się liczyć z tym, że tekst słabej jakości, czyli z błędami, bez polskich znaków, dużych liter, itp., nie przejdzie moderacji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tak samo pracuje od kilku lat tez jestem niania majac swoje dziecko. Jest niestety to ciezka praca wiec lepiej to przemyslec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczęłam jak mój miał 9 m-cy, wzięłam dziewczynkę 2 letnią, potem ona poszła do przedszkola i mój miał 18m-cy, wzięłam chłopca 3 latka i tak aż mój poszedł do przedszkola do 3 lat, zarabiałam do 1200zł m-cznie za siedzenie w domciu, spróbuj, ja uważam, że warto, bo dzieci razem lepiej się rozwijają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile twoje dziecko mialo lat moj ma 10 miesiecy...pomysle czy dam rade z 2....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może drugie dziecko do opieki, ja ze swoim też siedziałam w domciu i dodatkowo wzięłam sobie drugiego malucha, było raźniej i zarobek do 1000zł na rękę, a za chałupnictwo nikt tyle nie da, jeżeli w ogóle jest w tym kraju taki temat jak praca w domu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje sobie z tego sprawe ale chociaz probować musze :)...w na wiosne chce wysłąć malego do przeczkola jak ogarne higiena i samodzielne jdzenie a tymczasem siedze z nim w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pozbądź się złudzeń, takiej pracy po prostu w tym kraju nie ma, a jak już będzie się Tobie wydawało, że coś znalazłaś to po prostu Cię wykiwają, będziesz musiała wpłacić kaucję itp i nic poza tym, żenujące wiem i smutne, ale taka jest ta nasza Polska kochana... Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry