W styczniu oddałem do naprawy passata B7 , uszkodzony miał cały lewy bok .
Serwis przyjął zlecenia naprawy , zgłosił szkodę zrobił opis do ubezpieczalni .
Samochód odebrałem po trzech tygodniach naprawiony , wyczyszczony spolerowany tak że śladu niema że był naprawiany . Co do kosztów naprawy serwis rozliczył się z ubezpieczalnią bezgotówkowo . Na czas naprawy otrzymałem od serwisu pojazd zastępczy za który zapłaciła ubezpieczalnia .
Ogólnie jestem zadowolony z naprawy mojego pojazdu .

Gorąco polecam Tomek