Korzystałam z usług Dziewczyn w cofficiarni kilkakrotnie. Po pierwszej współpracy wracam za każdym razem kiedy potrzebuje "czegokolwiek"i na "jakąkolwiek" okazję.,czy to bukiet, wieniec, wiązanka czy potrzeba pomocy w oryginalnym zapakowaniu prezentu. Panie są wyjątkowo kreatywne,otwarte na sugestie, z niezwykłym wyczuciem zarówno okazji jak i adresata tworzonych przez Nie florystycznych arcydziełek.Przy tym mają profesjonalne podejście zarówno do samej pracy jak i klienta.Usługa zawsze wykonana jest terminowo i solidnie.Nie ma dla Nich kompozycji"nie do zrobienia" nie znają pojęcia "nie da się" , co zdarza się nieczęsto.A wszystko to za pieniądze na jakie nas w danej chwili stać:).
Polecam szczerze, bo tak jak napisałam na początku; współpraca z Nimi to naprawdę przyjemność , ja to wiem z doświadczenia :)!