Widok

Praca za granicą przy rozbiórce - Niemcy. Nie wymagany niemiecki.

Jest ogloszenie z 11stego na trojmiasto.pl. To jest oszustwo. Rafal Wempa dzisiaj sie spotkal ze mna w Berlinie. Zwiewal jak piepsz rosnie jak poprosilem o dowod osobisty >Chcial 250 euro zadatku cwaniak za hotel przed praca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz się że mną skontaktować??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
785 707 547
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj mojego brachola tez wyh...ł na 250 euro ma ktos jego namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ha ha ha, w Polskim prawie zadatek jest BEZZWROTNY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy 21 wiek a ludzie wciąż dają się łapać na takie tanie oszustwa, trzeba być debilem że dać komuś 250 euro jakiegoś zadatku, na co kolwiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej trzeba być niezłym suki synem żeby o taki zadatek wołać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie zadatek tylko oszustwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za mniejsze kwoty ludzie gubili zęby i łamał nogi na nierównym chodniku :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jak trzeba być naiwnym!!!!. Jak zrozumiałem to za "załatwienie" pracy zainteresowany daje 250 ? Jak można być takim naiwniakiem (!??).
Takie numery to chodziły 15-20 lat temu. A teraz to już nikt się nie da nabrać. Jadę chyba zarabiać, a nie na początku "inwestować" nie wiadomo w co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat w DE jest taki dziwny układ że aby mieć pracę trzeba mieć zameldowanie, a aby coś wynająć trzeba mieć zatrudnienie ...
Nie pytaj się mnie dlaczego tam tak jest, ale tak jest i o ile pracodawca lub ktoś bliski nie pomoże się tam zahaczyć i zdobyć meldunek to może być problem i z pracą i z mieszkaniem na wynajem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego obrażacie kogoś który w dobrej wierze dał 250zł za załatwienie pracy. Widać bardzo jej potrzebował. Być może był naiwny, popełnił błąd, ale chciał pracować. Niestety takich złudnych ogłoszeń, cwaniaków żerując na na ludzkich nieszczęściach, jest o wiele wiecej niż uczciwych ogłoszeń. Sam tego doświadczam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracy nie da się kupić, jak chce pracować to raczej chce sprzedawać pracodawcy swój czas. Inaczej istniały by sklepy z możliwością sprzedaży/kupna pracy za pieniądze i majętni mieli by lepiej;D. Nie za bardzo rozumiem co on chciał kupić. Możliwość porozmawiania z pracodawcą? Przecież mógł nie spełnić oczekiwań, albo jego mogły nie zostać spełnione, więc za co tu płacić? Oszustów jest bardzo wiele, ale jest internet który nie zapomina:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak ktoś jest debilem to trzeba otwarcie o tym mówić. Takie rzeczy to się działy jak wchodzilismy do UE, jeden drugiemu sprzedawał nie istniejącą robotę, że niby zjeżdża do domu i może odstąpić fuchę na zmywaku itp. Prawie 15lat w EU a Polacy dalej łapią się na kupowanie pracy od przypadkowo spotkanych osób na dworcu autobusowym w Berlinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli kogoś nazywasz debilem, to Ty kim jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawet jeśli ktoś jest debilem czy innym ułomkiem lub niepełnosprawnym w jakimkowiek zakresie
to nikt nie ma prawa tego wykorzystywać, w żaden sposób
I nie ma obowiązku pomagać słabszym ludziom ale nie można ich też krzywdzić
tylko dlatego bo możesz, Ty też możesz dla kogoś okazać się słabszy i co wtedy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić twój numer telefonu?
Albo o kontakt 792842805, pilna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjechałem do pracy parę lat temu http://dlawiktorii.pl/poszukiwanie-zatrudnienia-w-hamburgu/ nie mam zamiaru zmieniać bardzo dobre zarobki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry