Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz Gdańsk-Morena - ocena Do Pani Dr trafiłem z polecenia znajomych, do sprawy podchodziłem...
~Tomasz Gdańsk-Morena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Mirek - opinia Miałem tą okazję kilkakrotnie skorzystać z wsparcia i pomocy pani Katarzyny....
~Mirek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

M - opinia Profesjonalizm, zaangażowanie, autentyczność i energia. Cieszę się, że...
~M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Karolina - opinia Pani doktor jest świetna. Spotkania z nią przez ostatni rok bardzo mi pomogły...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2022

AT - opinia Bardzo polecam Panią Katarzynę, rozmowy w super przyjaznej atmosferze, a...
~AT
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2022

M.Z. - opinia Nie byłam na początku przekonana. Jestem z tych, którzy szybko rezygnują, ale...
~M.Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Diana - opinia Pani Kasia bardzo mi pomogła. Jest empatyczna, zaangażowana. Posiada dużą...
~Diana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Magda - opinia Uczęszczam na terapię z nastoletnim dzieckiem. Pani Kasia stwarza klimat, w...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Jadzia M - opinia Na terapię trafiłam w trakcie wypalenia zawodowego i z depresją, to był...
~Jadzia M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

DJ - opinia Panią Kasie polecił mi znajomy i miał racje. Bardzo dobrze odebrałem naszą...
~DJ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Ania - opinia Chodzę do pani doktor na terapię od dłuższego czasu i dzięki jej...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Martyna - opinia Na spotkania z Panią Katarzyną uczęszczam od dawna i po takim czasie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

MG - opinia Uczęszczam na terapię u pani Nosek-Komorowskiej od października 2021 w...
~MG
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Uczęszczam na terapię do Pani Kasi i zdecydowanie mogę polecić każdemu kto...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Z pomocy Pani Katarzyny korzystamy z mężem od kilku miesięcy. Zaczęliśmy...
~Marianna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Chodzimy do p. Katarzyny z żoną na terapię dla par. Od pierwszego spotkania...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Kazik - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie,ale jednocześnie niezwykle ciepło i empatycznie- Pani Kasia to...
~Kazik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Korzystam z porad Pani Kasi od kilku miesięcy. Dzięki okazanej empatii,...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 października 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Pani Kasia jest nie tylko wspaniałą terapeutką, ale też niezwykle miłą i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Marcel - opinia wątek zamknięty Z Panią Kasią widuję się od pięciu miesięcy z powodu bezsenności. Po nitce do...
~Marcel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry