Pracownia Psychologiczna

Badania kierowców Medycyna transportu Medycyna pracy

Gdynia, opata Michała Antoniego Hackiego 10B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
maria - opinia pozytywne bardzo miła obsługa. Rzetelne badanie trochę trwało ale warto
~maria
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Badania po punktach ;-) Wszystko przeprowadzono szybko, sprawnie i bez...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Kierowca zawodowy wątek zamknięty Bez problemu umówiłem się na dogodny termin badania. Dużym atutem jest...
~Patrycjusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Polecam kierowcom taxi wątek zamknięty Byłem dziś na badaniach na taksówkę. Panie psycholog bardzo miłe i pomocne....
~Witold
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Mega profeska, badanie przeprowadzonew konfortowych warunkach, Pani psycholog...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim wizytę oceniam pozytywnie, ze względu na to, że nie czułem...
~MD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Pozytywnie wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście i obsługa. Panie bardzo pomocne, na spokojnie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera. Panie Psycholog sympatyczne i pomocne. Polecam!
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam pracownię na Opata Hackiego. Dostałam skierowanie na badanie na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Badania psychotechniczne prawo jazdy kat B wątek zamknięty Wszedłem z ulicy zapytać o mozliwość zrobienia badań. Po 20 minutach...
~Roman
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Pracownia jest OK. wątek zamknięty Robiłem badania na auto służbowe. Zależało mi na czasie.Szybko, sprawnie....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Filia ul Wójta Radtkego 49.Bardzo zadowolony jestem. wątek zamknięty Badanie na kierowcę szybkie i sprawne. Miła atmosfera. A nie tak jak gdzie...
~kierowca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Miłą obsługa, bez kolejek. Polecam
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

polecam kierowcom taksówek wątek zamknięty Od lat chodzę na badania to tej pracowni. Bardzo miła Pani Psycholog. Dobrze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry