Widok

Pralnia na Zaspie?

Witam,
Czy nie orientuje się ktoś gdzie na Zaspie na Młyńcu jest jakaś pralnia?? Czy tylko w ETC, Realu i Alfie Centrum są? Czy może jest jakaś "mała" osiedlowa??
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś była teraz tam jest krawiec chyba zdaję się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest pralnia na Hynka przy Lidlu (nie polecam)druga na Dywizjonu 303 w bloku.Michał ma strasznie stare rozeznanie ( pralnia była na Pilotów lecz ją zlikwidowali ok 4 lata temu)świetna pralnia jest na Przymorzu na Obrońców Wybrzeza 12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybacz mi ale nigdy nie korzystałem a po zaspie to ja tyle chodzę że masakra (mało) ja nawet nie wiem co się dzieje u nas na dzielnicy masakra jakaś a to co jest w nowych blokach to wgl nie ogarniam prócz warzywniaka itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Michał ja ci wybaczać nie muszę,jak do warzywniaka trafiasz to ok
Gorzej gdybyś tylko drogę do sklepu nocnego znał, oj to byłoby żle.
Pozdrawiam jolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego do nocnego ?
ja tam nie potrzebuję po nocy chodzić do nocnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże co za tłuk......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jackie Chan pozdrów Michała;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Pralnia na ul. Pilotów 3/48 naprzeciwko Polmed. Prałam kurtkę skórzana efekt super. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest świetna pralnia samoobsługowa O'Laundry. Przy alei Jana Pawła II 3A, w budynku Aviator. Czynne codziennie, w soboty i niedziele też, od 6.00 do 23.00. Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry