Widok

Prawda. Komedia małżeńska

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Prawda. Komedia małżeńska.
Prawda. Komedia małżeńska Florian Zeller Przekład: Barbara Grzegorzewska Kto z Państwa nigdy nie zdradził... albo chociaż nie pomyślał o zdradzie, nie miał na nią ochoty, albo chociaż o niej nie rozmawiał? Czy jest ktoś taki na sali? Dwa małżeństwa. Czworo przyjaciół. Kilka tytułowych prawd. Bo po co mówić prawdę, jeśli ona rani? A dlaczego nie kłamać, jeśli to chroni? Autor stawia pytanie ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam żony które zdradzał mężów na imprezach

I teraz nie jest to komedia tylko dramat. Kłótnie rozwody i płacz dzieci. Kobiety teraz są nie zależne i bardziej pewne siebie. Internet i inne pokusy prowadzą że nie znam już kobiety która nie zdradziła swojego partnera. Najgorsze są imprezy integracyjne w firmie które powinny nazywać się upij i bzyknij koleżankę z pracy a jutro ona z kątem wróci do męża i dzieci.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 20

A mąż z takiej imprezy wróci do żony i dzieci.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

D...pa pijana to d...pa sprzedana.

Jest jedna różnica której kobiety nie widzą. Pijany facet jak chce zdradzić to nie koniecznie zdoła. Pijana kobieta jak chce to zawsze zdradzi.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Święta prawda

Mężowie przecież nie zdradzają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja znam kobietę, która nie zdradziła swojego parnera-męża

to np. ja, ale to mój partner do końca życia, czyli mąż a nie (przelotny) partner, z którym nie łączą mnie trwałe więzi. Czasami nie lubię jego zachowań, ale zawsze go kocham i to powoduje, że zdrada nie przechodzi mi przez myśl nawet.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

temat zdrady ostatnio popularny jest widzę...

mówi się, że takie czasy......ale co my wiemy o tym jak to było 100 lat temu....myślę, że zdrada była, jest i będzie....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA

Bylam dzisiaj z mężem. Uśmialiśmy się do łez. Pan Szymon - rewelacja. Z chęcią poszlibyśmy jeszcze raz. Szczerze polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super ...jak dla mnie aktorzy bardzo dobrze odegrali swoją rolę ...polecam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam!

Uśmialiśmy się do łez - polecamy !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wg mnie to promocja zdrady

Fajnie się bawić na spektaklu, ale to co oglądamy kształtuje naszą osobowość. W tzw. realu po zdradzie nie ma już komedii tylko smutek i łzy. Często także cierpienia poranionych dzieci. Zastanówcie się tzw. artyści co robicie, bo wasza praca często promuje zło zamiast dobra.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 24

To zagraniczna sztuka, a oni już dawno przeszli z dramatu do komedii po zdradzie.

Ot taka postępowa Europa zachodnia. Normalka. Egoizm, hedonizm i tylko d*pczenie. Tym stoi zachodnia Europa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A nie? Ileż to patologicznych pomysłów z filmów

przedostaje się do realu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl

Fantastyczne przedstawienie przerywane salwami śmiechu i oklaskami. Dobra gra aktorów a szczególnie P. Sędrowskiego - po prostu geniusz!
Gorąco polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niezły ubaw

Uśmialiśmy się z mężem wielokrotnie ;) Wyborna rozrywka. Szymon rozwala system :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prewda

Przecudowna komedia i taka na czasie i taka śmieszna.
Z głębi serca polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Komedia

Wspaniała sztuka, polecam!
Oby takich wiecej, trzymam kciuki za Was
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Negatywna

Ciężki, nachalny humor, spektakl jednego żartu, powtarzanego do znudzenia... Liczyłam na bardziej lotny i inteligentny spektakl, zwłaszcza że temat bardzo wdzięczny. Niestety poczułam się jak na kiepskim kabarecie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Polecam

Rewelacja. Gra Pana Szymona w roli Michała-mistrzostwo!!! Świetna komedia, 2 godziny śmiechu!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

to w końcu kto i kogo zdradzał?

Przy okazji - ciekawa scena z (prawdziwym!) prysznicem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z prawdziwym prysznicem?

Czy reżyserował Imbecille?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wieczór, 2 godziny śmiechu. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto obejrzeć i się pośmiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry