Jest to chyba pierwsza opinia o czymkolwiek i kimkolwiek, jaką piszę. A piszę dlatego, że gdy 5 lat temu zaczynałem ten projekt, to zwróciłem się do najbardziej rozreklamowanej, ogólnokrajowej firmy. Ich oferta jednak nie przekonywała mnie, dlatego zacząłem się kolejno zgłaszać po oferty do innych firm, gdzie sytuacja się powtarzała, aż skończyłem z 4 ofertami. Dzięki tym ofertom i pytaniom jakie zadawałem zdołałem się sporo dowiedzieć o rekuperacji, ale niestety pozostałych trzech oferentów stopniowo się wykruszyło. Z grubsza rzecz ujmując, nie potrafili obronić swojego projektu rekuperacji jaki dla mnie wykonali, albo poprawiali błędy, jakie ja im wskazywałem. Tylko p. Marek (właściciel) zrobił projekt od początku bez błędów i potrafił odpowiedzieć na każde pytanie tego projektu dotyczące. Dlatego nie pamietam już "przystępności cen", bo chciałem mieć instalację zrobioną przez kogoś, kto się naprawdę na tym zna, i to lepiej niż ja. Obsługę oceniłem "tylko" na 4, ale to jest dobra ocena. p. marek ma dużo zleceń i dlatego czasem na kontakt trzeba trochę poczekać, a nie jest też łatwo "ściągnąć" ich do siebie w drobnej sprawie.
Uruchomione wczoraj, dopiszę więcej za jakiś czas.