Widok

Prawdziwa opinia ucznia VLO, pójście tam to największy błąd życia

przechodząc po kolei po punktach:
Poziom nauczania - to porażka, jedyni nauczyciele którzy rzeczywiście potrafią czegoś nauczyć to nauczycielka od Biologii, oraz nauczyciel od historii zakładając że jest się na rozszerzeniu z historii gdyż inaczej nie dowiesz się o historii nic.
Wyposażenie - no tu nie można narzekać w zime jest ciepło, w lato temperatura pokojowa, tylko tłoki na korytarzach to każdego dnia rzecz z którą trzeba się zmagać, oraz brak ławek.. na żadnym korytarzu nie ma ławki naprawde jest ich zero. Jedyna ławka w całej szkole znajduje się w pwinicy przy szatniach, ale żeby tam się dostać trzeba się przedzierać przez korki na schodach i tak traci się 10 minut, i trzeba wracać na lekcje - momenty na socializacje są głównie tylko po szkole, bo na lekcjach jest zbyt sztywno by coś powiedzieć, a na korytarzach jest echo i chałas tupotu wszystkich osób.
Zajęcia dodatkowe - ciekawy wybór języków Niemiecki i Rosyjski, jak wybierzesz Rosyjski to równie dobrze możesz się zastrzelić już teraz z powodu nastawienia nauczycieli do ucznia, gdzie u pani wicedyrektor od Rosyjskiego jest najgorsze, trzeba się przygotować na poniżanie i krzyki NAWET gdy jest się dobrym uczniem.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 2
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie znasz wszystkich nauczycieli więc nie ogólniaj . Widać, że nie byłeś w mat-geo, gdzie nauczycielki kierunkowych przedmiotów są bardzo dobre, mają wiedzę i potrafią ją przekazać -jeśli tylko chce ci się uczyć to bez korepetycji dobrze przygotowują do matury.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry