Widok

Prawdziwa porażka!

Do szanownego właściciela sklepu czy kogośtam - nie wiem dlaczego zatrudnia Pan(i) chłopców w dresach,ale na pewno nie działa to na korzyść PAńskiej firmy.Kolesie zamiast obsługiwać TOTALNIE zlewają klientów, w magazynie szukają 1h (tyle czeka klient),po czym okazuje się, że towaru jednak nie ma, kiedy telefonicznie chce się zamówić dany model i przyjść po pracy,by nie stać godziny,są chamscy i impertynenccy i rozłączają się bez słowa.Nie znają się na towarze,tzn. myślą że dają dobry model a dają zły i pomimo wyrażonych wątpliwości upierają się przy swoim - potem oczywiście trzeba się wracać i znów czekać co najmniej h,na wymianę,bo się jednak pomylili.Jak moja mama była ostatnio nie mieli dla niej zbytnio czasu, bo jeden "ekspedient" właśnie organizował telefonicznie imprezę i wszyscy byli tym bardzo podnieceni.Widzę,że nie ma żadnych komentarzy,jeśli mój się nie pojawi - możecie byc pewni że pojawi się gdzie indziej,bo trafiliście na nieodpowiednią osobę.Pozdro.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
specjalista się znalazł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie nie bardzo dobrze że pracują tam dresy bo dzięki temu że oni tam pracują to możesz spokojnie wracać do domu nie myśląc o tym ze dostaniesz zaraz w łeb to po primo . Po drugie to ty też byłeś od razu fachowiec i wiedziałeś gdzie co i jak ? jak tak to pozdro firma przynajmniej stara sie wyszkolić młode osoby a nie przyjmują tak jak inne firmy tylko z doświadczeniem np 3 lata . Tylko nikt nie pomyśli gdzie my mamy nabrać tego doświadczenia jeżeli wszędzie chcą ludzi z doświadczeniem najlepiej za 6zł/h brutto . . . Tyle na ten temat .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry