Widok

Prawie idylla

Do Absyntu zaglądam raz na jakiś czas, kiedy mam ochotę potańczyć przy dobrej muzyce lub po prostu napić się piwa. Pomimo małego metrażu imprezy są niesamowite! Jeśli chodzi o ochronę to nie widziałam jakiś skandalicznych sytuacji.
Jest jednak parę szczegółów, które mogą nieco zepsuć wieczór. Do długich kolejek do toalety idzie się przyzwyczaić, ale nie w przypadku gdy jedna kabina w ogóle nie działa. Klienci, by załatwić swoje potrzeby fizjologiczne zabrudzają Stare Miasto. Tak być nie powinno.
Druga sprawa - kolejki przy barze to też norma i nie trzeba się tym niepotrzebnie stresować. Zauważyłam jednak, że niektórzy członkowie obsługi albo nie znają cen wszystkich pozycji w menu albo (mam nadzieję, że nie) celowo oszukują. Raz za piwo płacę 7, a następnie pan w loczkach mi mówi, że 8. Zdarzyło się też im nie raz trochę "przyciąć" na reszcie. Wiem, że 3 złote to nie majątek, ale piechotą nie chodzi :)
Podsumowując, polecam ten lokal ze względu na świetny klimat i dobrą muzykę, idealną to tańczenia. Ceny jak na Stare Miasto są w normie. Przy barze jednak pytać dokładnie i sprawdzać resztę, a przed wyjściem na imprezę zlokalizować najbliższą toaletę publiczną :)
Moja ocena
Absinthe kategoria: Puby
obsługa: 3
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 58

Odpowiedź obiektu:

Staramy sie, aby zawsze obydwie toalety były czynne, ale zdarza się, że klienci potrafią zniszczyć toaletę i dlatego nie zawsze w tym samym dniu jest ona naprawiana, ale uwierz mi, toalety są naszym priorytetem. Ceny piw są zróżnicowane, również stali kilenci i studenci ASP posiadają zniżkę ( 1 zł) dlatego być może raz otrzymałaś piwo ze zniżką, ale nie kwestionuję, że coś jest na rzeczy i z pewnością będę rozmawiać z obsługą...również a'propos "przycinania". Bardzo zwracamy uwagę na uczciwość wobec klientów, jeżeli mogłabyś i chcesz podać dokładniejsze dane dotyczące zaistniałych sytuacji to bardzo proszę o kontakt na maila: cafeabsinthe@gmail.com.
Dziękuję za opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 61
Niektorzy ludzie chociażby tacy jak ja przychodzą do tego lokalu notorycznie. I płacąc 10 za piwo za 8 nie oczkuje reszty i barmani juz o tym wiedza dla tego mi jej nie wydaja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 61
do góry