Widok

Prawiek i inne czasy

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Prawiek i inne czasy.
Olga Tokarczuk "Prawiek i inne czasy" reż. J. Bała Fascynujące spotkanie z wyobraźnią, wrażliwością i metaforycznością języka polskiej Noblistki Olgi Tokarczuk. W adaptacji Jacka Bały jej powieść nie traci na fabularności, a osią opowieści pozostaje czas, jego przemijanie, wewnętrzna przemiana człowieka i świata. Burzliwy XX wiek opowiedziany historiami kilku pokoleń mieszkańców Prawieku, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam

Wspaniała gra aktorska ( jesteście wspaniałymi aktorami ) trudny temat ale godny uwagi i mistrzowskie wykonanie cala ekipa na medal gratulacje !!!!
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

naprawde dobre

Szłam z duszą na ramieniu czy ten temat mnie nie przerośnie . Wyszłam mile zaskoczona naprawdę dobre /przekrój naszej historii - niestety czy nam się podoba czy nie / gra aktorska wspaniała naprawę polecam. Myślenie trzeba zabrać ze sobą nie zostawiać w holu to podstawa . Przyznaję że przed spektaklem przeczytałam streszczenie więc czułam się jak ryba w wodzie. Ale jestem senior + więc nie 50+ lotność umysłu już inna . jednak polecam
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koszmar

Teatr cofnięty do maniery z początku poprzedniego wieku. Dobrzy aktorzy, którym kazano zagrać źle. Zero fabuły, emocji, dużo hałasu, biegania, nadmiernej ekspresji. Większym wkładem w kulturę byłoby zainwestować cenę biletów w kolację w fast food.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 39

polecam

spektakl dla ludzi umiejących myśleć
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rewelacja

Spekl dla ludzi którzy umieją myśleć.Polecam z całego serca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry