Widok

Prawko tylko z ALDĄ....i Panem Arturem:-)

OSK Alda daję same najwyższe noty, ponieważ:
1. Zajęcia teoretyczne świetnie przygotowują do zarówno do jazdy (teoria poparta przykładami gdańskich skrzyżowań i dróg) jak i zaliczenia testów. Prowadzone są w sposób profesjonalny, poszczególne partie materiału "same wchodzą do głowy". Na zajęcia chodziłam z przyjemnością, 2 godziny mijały niepostrzeżenie w przyjaznej atmosferze okraszonej dobrym humorem Pana Artura.
2. Jazdy - o, tu mogłabym napisać cały hymn pochwalny na temat umiejętności pedagogicznych Pana Artura:-) Pan Artur rewelacyjnie dostosowuje swoje podejście do indywidualnych potrzeb kursantów (dobry psycholog), dlatego też bardzo szybko można pozbyć się "samochodowego strachu" i przyswoić umiejętności niezbędne do zdania egzaminu i samodzielnego prowadzenia samochodu. Cierpliwość i rzeczywiste zaangażowanie w proces nauczania godne są kolejnego peanu. Rzeczy sprawiające trudności powtarzane są aź do skutecznego ich opanowania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ŻADNA GODZINA NIE BYŁA STRACONA.
Wczoraj zdałam praktyczny za II razem, uważam to za swój wielki sukces i potwierdzenie geniuszu Pana Artura.
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

hmmmmmm.. zawstydzilem sie taz ze nie wiem co odpisac :) dobrze pamietam te kursantke pod pseudonimem "cocacabana" :)ktora jako TRZECIA z grupy juz zdala egzamin GRATULACJE i"uwazaj na drodze i nie trąb na eLki" Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry