Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Polecam! J Prestige Lingua to solidna i słowna szkoła językowa. Moje dzieci...
~Ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Warto spróbować wątek zamknięty Fajnie prowadzone zajęcia, ciekawe, starannie dobrane materiały naukowe....
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Super Szkoła !!! wątek zamknięty Zajęcia super profesjonalne, nie mogę się doczekać kolejnych. Podejście mega...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Nauka języka, tylko w Prestige Lingua! wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem szkoły Prestige Lingua. Wiadomo, że kawusia i...
~Marcelina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

polecam wszytskim znudzonym "tradycyjną formą" zajęć wątek zamknięty Dlaczego uważam, że to wybitna szkoła? Ponieważ angielskiego uczę się od lat...
~Ilona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Wyjątkowe miejsce ,wyjątkowi ludzie wątek zamknięty Próbowałem nauki w kilku miejscach więc jednoznacznie podpisuję się pod...
~Grzegorz "big eagle"
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Nauka języka w atmosferze przyjacielskiego spotkania...Zaletą są przede...
~ANeta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Nauka w atmosferze spotkania towarzyskiego to coś więcej niż można oczekiwać...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Niemiecki w Prestige - najlepszy wybór wątek zamknięty Jeśli kurs językowy, to tylko w Prestige Lingua. Jeśli kurs niemieckiego, to...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Angielski dla dzieci tylko w Prestige Lingua! wątek zamknięty Moja córa jest uczennicą Prestige Lingua już trzeci rok i nie dość, że jest...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Coaching - POLECAM wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce - atmosfera, która sprzyja nauce. Szkole Prestige Lingua...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze wątek zamknięty po latach przerwy zdecydowałem się odświeżyć zardzewiały angielski i...
~Każmirz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Weronika - opinia wątek zamknięty Właśnie zaczełam zajęcia z couchingu językowego, jestem mile zaskoczona -...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce, rewelacyjna kadra, córka spędziła dwa tygodnie na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

polecam goraco wątek zamknięty Moja córa spedzila tydzien pełen radości i odkryć w czasie półkoloni. Bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

lekcje języka niemieckiego wątek zamknięty Bartek jest świetnym lektorem języka niemieckiego! Zajęcia są zawsze...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Polecam naukę języka niemieckiego tylko u Pana Bartka wątek zamknięty To wyjątkowy człowiek,młody, a już profesjonalista,życzliwy, sympatyczny,...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Ale jakie kursy! wątek zamknięty Przychodzę do koleżanek na kawę, ciasto, albo fondue - siedzę z podkulonymi...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Gorąco polecam język niemiecki w Prestige Lingua !! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole. Lektor Bartek jest...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Naprawdę warto! wątek zamknięty Kamienica w starym Wrzeszczu...zapach kawy...Prestige Lingua to naprawdę...
~Lady Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry