Prestige Lingua

Szkoły językowe Kolonie, obozy

Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Jestem kursantką szkoły Prestige Lingua od paru lat i była to jedna z...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Najlepsza Szkoła wątek zamknięty To najlepsza szkoła językowa z najlepszą kadrą i całym zapleczem, jaką znam...
~Sylwia K.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Damian N - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze szkoły. Polecam nauczyciela Krzysztofa...
~Damian N
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Remigiusz - opinia wątek zamknięty Wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się języka angielskiego gorąco...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Opinia szkoły Prestige Lingua wątek zamknięty Zajęcia językowe szkole Prestige Lingua w Gdańsku to miejsce gdzie nauka...
~sławomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Polecam Prestige Lingua wątek zamknięty Uczęszczam na indywidualne zajęcia w Prestige Lingua od dwóch i pół roku i...
~WojtekU
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Zajecia z j.angielskiego wątek zamknięty Polecam zajęcia z panią Aleksandrą, która w sposób bardzo ciekawy potrafi...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Bardzo polecam:-) wątek zamknięty Zarówno ja, jak i moje dziecko korzystamy z oferty tej szkoły językowej....
~Emka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Pan Krzysztof - nauczyciel z powołania :) wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę językową zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zacznę...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Zajęcia z j. Niemieckiego wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zajęcia z Panem Krzysztofem, który w bardzo przystępny...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Wspaniałe miejsce do nauki! :) wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia w Prestige Lingua od 3 lat i nie wyobrażam sobie...
~Marta R.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Urodziny mojego synka ;) wątek zamknięty Spełnienie marzeń mojego syna - urodziny z motywem Gwiezdne Wojny....
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Szkoła jest super! wątek zamknięty Rozpocząłem kontynuację nauki na kursie j. angielskiego zaraz po tym jak...
~Molodiec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Nowa szkoła w okolicy wątek zamknięty Ledwie wprowadziliśmy się do nowego mieszkania na Jasieniu, a w okolicy...
~mama Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Baaardzo zadowoleni wątek zamknięty Nasze dzieci uczęszczały na półkolonie w Prestige Lingua, najpierw na letnie,...
~Zosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Kids room- świetna alternatywa! :) wątek zamknięty Zapisaliśmy dziecko do świetlicy językowej, wybraliśmy opcje 2 dni w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry