Widok

Prezent dla 6-latka?

Mój młodszy brat ma niegługo urodziny. w związku z tym chcę mu kupić coś co :
-się prędko nie zepsuje
-spodoba mu się
-jest duzy
A ja nie mam pomysłu aut na pilota torów ma już chyba ze 100 chcę mu kupić coś co zostanie w jego pamięci na zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakup prezentu dla dziecka to jednak mały problem :) A myślałaś może o dronie? To świetna zabawka, do tego dziecko będzie więcej czasu spędzało na dworze (nie polecam zabawy w domu - może narobić niezłych szkód, szczególnie jeśli nie bawił się wcześniej czymś takim.

http://www.podarunek.com.pl/elektronika-i-elektryka/dron-z-kamera-czy-to-nie-za-droga-zabawka-dla-dziecka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dron fajny pomysł ale może być też ponton i wiosła .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to ja wam powiem, że dla mnie pontony to ważna sprawa i sam zdecydowanie jestem za tym, żeby tym spływać. W sumie wiele osób jest zainteresowanych podobnym działaniem, dlatego mam nadzieję, że uda mi się ogólnie w tym roku w końcu tego zakosztować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od 6 lat myślę, ze mozna już celować w jakies prostsze i przyjemne gry planszowe. Leśna draka? Pora na kameleona? Obecnie kosztują jakieś plus minus 50 zł, a myślę, że to na 100% moze się okazać trafiony prezent. Warto sprawdzić i się zastanowić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent dla faceta na walentynki (15 odpowiedzi)

Hej w walentynki mija nasza rocznica odkąd jesteśmy razem i nie wiem co kupić mojemu mężczyźnie...

Jakie gry online dla dziecka? (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Co warto pokazać 5-7 latkom?

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry