Widok

Prezent na 50 urodziny taty

Szukam kogoś kto zmontuje film z krótkich filmików na 50 urodziny taty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety nie znam ale sam pomysł super. A jak nikogo nie znajdziesz to zawsze można zrobić prezentacje ze zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie uda Ci się nic znaleźć, to polecam sprawdzić jakaś fajną ramkę do tych zdjęć lub po prostu dokupić jakiś gadżet. Mogę zaproponować stronę 4gift. Jest tam wiele możliwości na prezent i może to być nieco inne rozwiązanie niż Twój pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj sama to zrobić. Są świetne apki na telefon. Naprawdę można opanować w 10 minut, a za kilkaset złotych za składanie filmu lepiej kupić tacie jakiś fajny prezent. Wpisz w "google sklep" edycja video albo jakoś tak i sama zobaczysz ile tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobienie filmiku nie jest zbyt trudne. Poszukaj w sieci tutoriale, jest tego pełno. Prezent na 50 tke musi byc wyjątkowy pod każdym względem. Może nagraj tacie film, jak robi coś niezwykłego, np. leci szybowcem, pędzi Subaru po torze wyścigowym lub skacze ze spadochronem. Dużo inspiracji znajdziesz w Prezento Kracja. Może jest jakieś niespełnione marzenie, które można zrealizować właśnie teraz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może coś z tego, co mają w Empik Foto?
Fotokalendarz albo po prostu kubek ze zdjęciem? Może to być też kubek magiczny, tj. fotka pojawi się dopiero wtedy, kiedy zalejecie go gorącym napojem. Pomysł wydaje się być trafiony. Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka? (122 odpowiedzi)

Poszukuję pomysłów. Jestem mamą dzieci w wieku 3latka i 5m-cy.

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

prezent dla chłopaka ma 24 lata help! (92 odpowiedzi)

hej szukam prezentu na święta dla chłopaka i niewiem co mu kupić lubi samochody ale niema...

do góry