Widok

Prezent na chrzest dla chłopca - pomóżcie.

pomóżcie,
W połowie marca idziemy na chrzest bratanka i mamy problem co kupić Małemu z tej okazji...
Wszelkie złote łańcuszki i medaliki odpadają (wiemy, że dostanie od dziadków), tak samo z kasą (wiadomo jak to jest...)

co Wy kupowaliście na chrzciny??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ponieważ byłam jako zwykły gość, nie chrzestna, to dałam maleństwu grzechotkę i kartkę pamiątkową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ile chlopczyk ma? z wlasnego doświadczenia wiem że kolejna zabawka to nie zawsze trafiony prezent bo pewnie dziecko pełno tego ma w domu..
ja bym na pewno kupiła małą pamiętkę chrztu (aby w przyszłości nie zajmowała za wiele miejsca) i pieniądze. Jeśli nie chcesz dawać ich to kup może jakiś dobrej jakości ciuszek ale większy rozmiar niż aktualnie ma dziecko..albo najlepiej zapytaj wprost czego im brakuje dla małego..może zamiast kwiatka dobry kubek niekapek typu lovi albo ładny zestaw do jedzenia -kubek, miseczka i talerzyk...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zestaw pierwszych sztućców, nie plastikowych tylko takich prawdziwych :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
będzie miał 6 mcy :)
też zastanawiałam się nad sztućcami z grawerem, ale wiem, że ma dostać od pradziadków.

wszelkiego rodzaju maty edukacyjne, chodziki, skoczki itp odpadają bo Mały ma po kuzynce.

kasy to nie chcę dawać bo róznie z tym bywa, niby ma się coś kupić dziecku, a wydaje się na bieżące zakupy....
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
to może sesję zdjęciową:)?
nie taką z chrzcin, tylko potem sobie pojadą i zrobią:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Carrefourze jest stoisko, w którym można kupić ręczniki, koce z wyhaftowanymi napisami. Ja kilka lat temu mojej chrześniaczce zamówiłam na haftlandia.pl ręcznik kąpielowy z wyszytym imieniem i datą urodzenia i kocyk z takim samym napisem. Używa do tej pory :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ooo fajny pomysł :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nasza córka dostała podusię i kocyk z jej imieniem, taki z polarku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kupowałam osobiście, ale podpatrzyłam u kogoś:
piękne, ilustrowane, kilkutomowe wydanie baśni Andersena.

Dla malucha jeszcze nic ciekawego, ale czas szybko leci i za trzy lata będzie już w użytku;) Można wybrać inne baśnie lub wiersze Tuwima, Brzechwy itp. Ja bym się ucieszyła:)

Choć milutki kocyk z wyszytym imieniem lub np. kilkoma wersami kołysanki, o którym pisano powyżej, wydaje mi się faktycznie bardzo kuszący:) To chyba najlepsza z opcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś wyżej sugerował ubranka, takie większe. Nasz synek dostał... krótkie spodenki z bluzeczką. Naprawdę bardzo fajne. Ale w rozmiarze, który nosił zimą... Nie zdążył ich ani razu ubrać. Dlatego dla mnie ubranka odpadają...
Podoba mi się za to pomysł z bajkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obstawiałabym jakąś super książkę - piękne wydanie bajek, z ładnymi, kolorowymi ilustracjami :) Oczywiście o ile rodzice mają zamiar czytać dziecku bajki ;)

Jeśli chodzi o sesję zdjęciową - śliczne zdjęcia robi Maua Fotografia http://mauafotografia.blogspot.com/ (dużo zdjęć na FB)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moim chrześniakom zamawiałam pamiątkowe ikony (decoupage z werniksem - znacznie tańsze niż malowane - takie jak tu: http://chromiec.com.pl/Wirtyna_Chromiec/Galeria/strony/I._PAMIATKI.html ) z pamiątkową tabliczką na odwrocie.

A z takich rzeczy bardziej praktyczno-zabawkowych: lampki-projektory dla dzieci firmy Cloud B.
Ludzie miewają różne spojrzenia na rzeczywistość. Pesymista widzi czarny tunel, optymista - światełko w tunelu, realista - nadjeżdżający pociąg !!! A maszynista? Maszynista, moi drodzy, widzi... trzech idiotów na torach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja raz kupilam dziecku na chrzest srebna grzechotke innym razem kupilam przesliczna srebrna ramke na zdjecia....widzialam tez karnety na basen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry