Pro-Express

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 183

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Korzystam z wynajmu od 3 lat . Dla mnie nr 1 w Gdańsku
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty 100%zadowolenia i satysfakcji z wynajmu . Bez kaucji . Polecam
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Henryk kaszewski - opinia wątek zamknięty Auta super.pan i pani z obsługi bardzo mili i żeczowi do tego naprawdę...
~Henryk kaszewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Marcela - opinia wątek zamknięty Najlepsza wypożyczalnia. Zero problemów wszystko na czas
~Marcela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Jolanta Zakrzewska - opinia wątek zamknięty Szybko,zwinnie i na czas. Obsuga naprawde przesympatyczna. Naprawde polecam
~Jolanta Zakrzewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Piter - opinia wątek zamknięty Wypozyczalnia godna polecenia, mila obsluga i zawsze na czas :-)
~Piter
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam wypożyczalnie samochodów pro-express fajne i nie drogie nowe...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Korzystna wypożyczalnia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z ten wypozoczylani przylatujac do Gdańska na pewno...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

polecam ! wątek zamknięty Wypożyczalnia aut bezkonkurencyjna! Obsługa na najwyższym poziomie samochód...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Najlepsza wypożyczalnia ! Naprawdę super ! wątek zamknięty Bardzo fajna obsługa ! Pani która dostarczyła mi samochód pod moją pracę...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Rewelacja wypożyczalnia wątek zamknięty Dzięki pro-express za wynajem auta ! Obsługa petarda ! Auto tak samo...
~Domino
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

bardzo uczciwa firma. polecam wątek zamknięty z przyjemnoscia wyrażę swoją opinię wobec tej wypożyczalni . ceny bardzo...
~Antoni Morawski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam . Rewelacja wypożyczalnia jeśli chodzi o wynajem aut to tylko w tej...
~Arek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Szkoda że skala ocen jest tylko do 6 gdybym mógł dałbym 10! Pozdrawiam .
~Sylwek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Zadowolony Klient wątek zamknięty Wypożyczyłem auto od firmy Pro-Express i jestem mega zadowolony z obsługi...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Porządna wypożyczalnia nr 1 w trójmieście wątek zamknięty Korzystam z tej wypożyczalni od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony nigdy...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Jeszcze raz bardzo dziękuje za przywieziony pod sam dom samochód i odebrany...
~Pani Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

świetny stosunek jakość/cena wątek zamknięty pierwszy raz korzystałem z wypożyczalni samochodów i dobrze, że trafiłem na...
~dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Spędziłam dużo czasu porównując oferty różnych wypożyczalni samochodów i tą...
~Lena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Fachowe podejscie do klienta oraz w 100% sprawne auto :)
~Zachwycona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry