Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony wątek zamknięty Korzystam z usług różnych dostawców i pod względem przepływności nie ma sobie...
~Wolverine
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

Światłowodowy wątek zamknięty Korzystam od zeszłego roku w Kosakowie, a dokładnie to w Pierwoszynie. Do...
~Maverick
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Zadowolony wątek zamknięty Pisałem już o Internecie - napiszę i o telewizji. Mam pakiet INTERNET 100...
~Zapracowany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Z usług tego dostawcy korzystam z przymusu, spółdzielnia(której siedziba...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

ŻENADA wątek zamknięty najgorszy możliwy dostawca. Internet wiecznie przerywa, czasem nie działa...
~Piotr
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Cztery lata z Pro-Internetem... raz nawet się przeprowadzałem - zmiana...
~Maciej z Uranowej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

pro - cwaniaki wątek zamknięty firma nie dość że ma w dup.e klientów to ma taki bałagan , że po 3 latach...
~dawid
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

3majcie się od nich z daleka wątek zamknięty Telewizja jakością obrazu nie powala, liczba kanałów biorąc pod uwagę tv...
~Romek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Zmieniłem na Pro Internet wątek zamknięty Dzień doberek, Sąsiad przekonał mnie do zmiany operatora w grudniu zeszłego...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

TV kablowa wątek zamknięty TV kablowa bezkonkurencyjna. Mam 88 programów cyfrowych, w tym dużo HD...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Jest OK wątek zamknięty U mnie (Pogórze k. Gdyni) też jest OK. Mam od nich na Osiedlu Morskim TV i...
~Mark XIII
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Nie wiem jak to jest w innych lokalizacjach. Ja jestem klientem z Oruni...
~Jar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

NAJGORSZY DOSTAWCA - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!! wątek zamknięty Jaki provider pozwala sobie na 3 dniowy brak dostępu do Internetu. Ruszcie tą...
~Marcin
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Inne zdanie, wątek zamknięty ale dotyczy tylko korzystania z internetu, a tu nie mam zastrzeżeń. Awarię,...
~użytkownik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Pro Gówno wątek zamknięty Dokłądnie tak powinni się nazywać. Po zostawieniu 8 wiadomosci na automacie...
~Klijent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

dno!! wątek zamknięty Omijac z daleka chocby to cos bylo za darmo!!!Same problemy ze...
~uzytkownik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Nie polecam wątek zamknięty Niestety pro-internet hołduje przyzwyczajeniom usługodawców z poprzedniej...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Nie zależy im na klientach!!! wątek zamknięty Umowa od 2004 roku do teraz (brak wyboru - blokada Spółdzielni Mieszkaniowej...
~JP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Polecam kablówkę analogową w PRO-INTERNET wątek zamknięty Jeśli chodzi o kablówkę, to jest super- mam już 3 rok, i jestem mega...
~michnik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

ocena wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona:)
~AlKa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry