Widok

Problem z dostaniem się do lekrza

Należę do NCM Żukowo. Na początku, kiedy powstało było dobrze. Od jakiegoś czasu mamy odwieczny problem z dostaniem się do lekarza. Kiedy moje dziecko w poniedziałek dostało gorączkę i ból ucha, pani w NCM poinformowała nas, że nie ma już miejsc do pediatry, mało tego na wtorek też już nie ma i mogę panią zapisać na środę. Chyba coś tu nie gra. Czy ja mam dziecku powiedzieć, żeby zaczekało z chorobą do środy, bo w przychodni nie ma miejsc. Widocznie jest za mao lekarzy skoro nie można się tam dostać, szczególnie z dzieckiem. Mało tego rejestracja jest przez internet i kiedy zadzwoniła moja mama, to pani poinformowała ją, żeby się zarejestrowała przez internet. Jak starszy człowiek, który nie ma internetu ma się przez niego zarejestrować ? Myślę, że z całą rodziną zrezygnujemy z tych usług, bo w przychodni rejonowej nie mieliśmy takiego problemu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

usg w NCM Żukowie to jakaś porażka pani doktor spóżniona co jak się dowiedziałam jest u niej normą ,jej mina już na wstępie zniechęcała ani dzien dobry ani nic bardzo antypatyczna, -przypominam że to prywatne badania więc oczekuje się trochę innego podejścia do pacjenta.Pózniejsze pseudo uruchamianie komputera i aparatury widać że ma jakieś problemy z obsługą ,kazała położyć moja odzież na mokre krzesełko gdy zwróciłam uwagę że jest mokre udawała że nie słyszy ,zrobiła badanie tarczycy potem piersi bardzo pobieżnie nie mam pewności czy wogóle coś tam zobaczyła na wcześniejsze badania które jej przedstawiłam dla porównania ledwo zerknęła. Nie komunikatywna wogóle a przecież człowiek zdenerwowany chciałby na bieżąco wiedzieć czy nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia i w jakim stopniu przeciez po coś robi te badania które zresztą tu też błędna informacja miały kosztoać 80 a były nieco droższe, no dobrze skusiłam się niższą kwotą niż gdzie indziej a tu i cena nieaktualna . Ale na komentarz że moje piersi mają za dużo tłuszczu i mammografie mam zrobic nie usg to potrafiła skomentować .Tyle to i ja wiem tylko że mammografie już mam i usg ma byc uzupełnieniem .Potem następna porażka kazała mi się wytrzec i wyjść na korytarz bo przygotowanie opisu także dośc długie oczekiwanie no wreszcie dostałam opis i tu zaskok badanie tarczycy i piersi na jednej kartce papieru !!! po co np endokrynologowi opis moich piersi .Napewno tam nie wrócę i usług tej przychodni nie polecam póki nie zmienią lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry