Widok

Problem z mysza przewodowa .

Technologie Temat dostępny też na forum:
Mam problem z mysza przewodowa . Od czasu do czasu zawiesza sie ( nie dziala ) . Pojawia sie komunikat - " Nie rozpoznano urzadzenia USB " . Nie wiem , co robic . Bardzo prosze o skuteczna rade .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmienić mysz na bezprzewodową. albo kupić kota ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Super rada , na taka czekalam . Bardzo mi pomogla . Dzieki !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje Anonimowi za rade . Jest super ! Na taka wlasnie czekalam . Anonim rozwiazal moj problem . Wielkie dzieki !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mysz to koszt kilkudziesięciu złotych, obecnie prawie w ogóle nie stosuję się myszy przewodowych. Jeśli jednak zależy Pani na takiej, to zalecam wymianę, najprawdopodobniej z racji wieku sprzętu zachodzi jakiś problem.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za rade . Zrobie tak , jak Pan radzi Panie Przemku - kupie nowa mysz . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo , bardzo dziekuje Panie Przemku za rade . Kupilam nowa mysz i wszystko jest okey ( dziala jak dawniej - bez problemu ) . Nie ma to jak fachowa pomoc ! Oby bylo wiecej takich madrych i zyczliwych osob jak Pan . Pozdrawiam Pana serdecznie ! Joanna .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wystarczyło starą myszkę przeczyścić...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to zrobic ? Jak sie czysci myszke ? Juz za pozno . Zostala wyrzucona . Ale dziekuje za rade . Pozdrawiam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry