Widok

Problemy z tarczycą

Zdecydowanie polecam tą specjalistkę. Można jej zaufać i zawierzyć swoje zdrowie bez obaw. Ja osobiście nie mogę się do niczego przyczepić, fachowo, konkretnie no i co najważniejsze skutecznie
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor jest super martwi mnie tylko że od pewnego czasu nie można się zarejestrować... miałam mieć wizytę w maju dzwonie od kwietnia najpierw ktoś poinformował o urlopie miesięcznym zadzwoniłam w maju to że w połowie mam dzwonić zadzwoniłam w połowie to że w czerwcu a teraz albo sygnał jest zajęty od usilnie próbujących dodzwonić się pacjentów albo nikt nie odbiera ;( Czy ktoś się orientuje co się dzieje bo jestem daleko od trójmiasta i nie mogę podjechać od tak sprawdzić ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr była chora, ale już wraca do zdrowia i do pracy - proszę dzwonić, na pewno się uda zarejestrować.
Cóż, ku wielkiemu zdziwieniu pacjentów lekarze też czasem chorują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takze od dłuzszego czasu dzwonie i dzwonie jednak nikt nie odbiera telefony. Do Trojmiasta mam okolo 300 km wiec ciezko mi bedzie jechac tylko po to by uslyszec ze nic z tego.... Martwie sie, bo ja nie moge czekac. Zbyt dlugo juz to trwa u mnie. Majac 33 lata nie moge nie miec okresu od 7 miesiecy :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry