Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiepsko wątek zamknięty Obsługa niezbyt miła. Zdjęcia robią szybko, ale raczej się na tym nie znają....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Polecam ;) wątek zamknięty ODCZEKAŁAM ROK Z KOMENTARZEM .Pani EMILIA jest właściwą osoba do...
~Anna P.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

bardzo zadowolony wątek zamknięty dlugi czas szukalem osoby ktora podejmie sie naprawy połamanego gryfu od...
~rudy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Singapurczyk - opinia wątek zamknięty Miejsce godne uwagi!!!!!!!!
~Singapurczyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Wesele-reportaż wątek zamknięty Zdjęcia wykonane przez p. Marka były prezentem ślubnym. Był to strzał w 10....
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

PROFESJONALIZM NA NAJWYRZSZMY STOPNIU !!! wątek zamknięty Bardzo Bardzo Bardzo...... POLECAMY!!!! Wspaniali ludzie, mili, sympatyczni....
~Malwina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Nigdy więcej wątek zamknięty Niestety moim zdaniem pani fryzjerka jest osoba bardzo niekompetentną, jak...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

As Hotel w Baninie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z paru dniowego pobytu tam moich piesków. Czyste...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Profesjonalizm i dbanie o psiego klienta :) wątek zamknięty Przez lata posiadania zwierzaków miałam okazję poznać wielu trójmiejskich...
~Oluna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Jest GIT wątek zamknięty Moj piesk też po dłuższym okresie dał się obciachać i ... wygląda w końcu...
~McRoy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

FLOWER AVENUE wątek zamknięty Mieliśmy ślub 25 sierpnia, Pani Iza zadbała o oprawę florystyczną w kościele...
~Marta i Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Bardzo polecam. Fachowiec. wątek zamknięty Fachowa robota. Diagnoza usterki płyty indukcyjnej zajęła 5 min a naprawa...
~m.ob
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

bolończyk Pusia wątek zamknięty Już trzykrotnie korzystałam z usług salonu Happy Dog z moją suczką Pusią....
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Konkretnie wątek zamknięty Pan Krzysztof z naszego dnia wyczarowal magiczne zdjecia zachowujac...
~Inga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Polecam :) wątek zamknięty Polecam za profesjonalne wykonanie naszych obrączek wg. wymyślnego wzoru....
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

PRALNIA - POLECAM :) wątek zamknięty Z uslug tej pralni korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona. Porzadna...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Wielkie dzięki ! wątek zamknięty Dziękujemy za wspaniałą oprawę video - foto jaką przygotowali nam Hania i...
~Monika & Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

wykonanie pieczątek wątek zamknięty Firma godna polecenia, pieczątki wykonane w ekspresowym tempie bez dopłaty.
~beta-2
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Zdecydowanie polecamy! wątek zamknięty Mówiąc krótko: Hania - PRZEMIŁA kobieta!!:))- rewelacyjna fotograf, z...
~Alicja & Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Właśnie odebrałąm swoje ślubne zdjecia i jestem ZACHWYCONA. Zdjęcia...
~agat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20604

postów

16729

wątków

do góry