Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega jakość zdjęć i usługi !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, zarówno odbitki jak i zdjęcia z sesji fotograficznej na...
~Anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

SUPER FACHOWCY!!!!!!! wątek zamknięty Mój pies miał wypadek.Zajęto sie nim profesjonalnie.Miał złamaną miednicę i...
~Rubiczkowa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM AMICIS BO PACJENTÓW TAM SIĘ PRZYJMUJE JAK NA TAŚMIE W FABRYCE, DR...
~CLEOPATRA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Gdzie podziali się lekarze? wątek zamknięty To była świetna klinika z naprawdę kompetentnymi lekarzami współpracującymi z...
~Wierni, ale rozczarowani "pacjen
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2011

Profesjonalna wróżka wątek zamknięty Polecam,byłem u Pani Magdy w lutym.Przepowiadziała mi zdarzenie które...
~Pan Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Szczególna wizyta wątek zamknięty Wizytę u Pani Karoliny wspominam jako bardzo wzbogacajace doświadczenie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

OK serwis NIE JEST OK nie polecam !!! wątek zamknięty Usługa czyszczenia matrycy wykonana bardzo niedbale, ponowne reklamacyjne...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Tłumaczenie ustne wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Świetne podejście do klienta, łatwy kontakt, tłumacz...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Zostałam na lodzie wątek zamknięty zarezerwoawałam w tym hotelu miejsce dla swojego psa,dostałam potwierdzenie...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

niezadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Byłam dziś zrobić zdjęcia legitymacyjne. Facet z łaską robił wszystko. Nie...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Super pralnia, polecam ! wątek zamknięty Korzystam z usług tej pralni i jestem w pełni zadowolony, dywany wychodzą...
~Szymek_Gd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Highly recommended wątek zamknięty As I have been a professional in the industry of security and investigations...
~Martin Waage
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Dr Popławski - wspanialy lekarz , cierpliwy człowiek! wątek zamknięty Do dr Popławskiego trafilismy kilka lat temu i nie wyobrażam sobie że...
~Megusta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

..... wątek zamknięty Byłem dziś tam, pan który tam pracuje przyszedł z łaską nie mówiąc nawet...
~Niezadowolony!
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Lubię to! :) wątek zamknięty Witam wszystkie psy oraz ich właścicieli! Jestem miniaturowym sznaucerem w...
~Marek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Spędziłam kilka dni w Gdańsku i znajomi namówili mnie żebym zaprowadziła...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Polecam.Nasz piesek został uratowany. wątek zamknięty Trafiliśmy do tego szpitala późnym wieczorem z pogryzionym przez wilczura...
~Właściciele Toffiego
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług firmy, również polecam.
~Madzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Tłumacze wątek zamknięty Polecam wszystkim usługa zrealizowana sprawnie i szybko.
~Danuta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Super Film Ślubny wątek zamknięty Przede wszystkim: super film i mega zdjęcia!! Również bezproblemowy kontakt z...
~B&M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20604

postów

16729

wątków

do góry