Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TOTALNY BRAK PROFESIONALIZMU wątek zamknięty NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY. OBSŁUGA BEZNADZIEJNA - WŁAŚCICIEL ZATRUDNIA...
~zbulwersowany klient
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie niezadowolony :) Ot, życie takie. wątek zamknięty Pani Irena jest fantastycznym weterynarzem dla zwierzaków, których...
~Moka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Plecam wątek zamknięty Szybko sprawnie i tanio. Kanapa wygląda jak nowa:-)
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Polecam serdecznie!!! wątek zamknięty Super,ekstra to za mało, by ocenić tę parę wspaniałą, która na zespół 2...
~Edyta G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Ada - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim przychodnię AlterVet. Panie wspaniale zajęły się moim...
~Ada
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność korzystać z usług grupy fotodem.Są to bardzo mili i...
~nowożeńcy:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

zadowolona wątek zamknięty Jestem zadowolona z jakości i ceny drukowanych banerów. Solidnie, dokładnie i...
~Dominika Mathea
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

REWELACJA wątek zamknięty Polecam z całego serca Pana Jarosława jest fenomenalnym lekarzem weterynarii...
~Anna M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Z czystym sumieniem poleciłbym każdemu... wątek zamknięty Dokładność, skrupulatność i profesjonalizm... Punktualnie przybywszy, pan...
~Zbigniew Kamedulski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

można zaufać wątek zamknięty piszę tą ocenę kiedy moja córcia już nie chodzi do tego złobka, wiec jest...
~mama Bibi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Zadowolona wątek zamknięty Ten Pan robi przepiękne zdjęcia i przy okazji nie pogania oraz jest otwarty...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usułg p. Krzysztofa w wymiarze tłumaczenia przysięgłego...
~MR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

TATA - opinia wątek zamknięty fACHOWA I MIŁA OPIEKA I TUTAJ NIE MOŻNA NICZEGO ZARZUCIĆ, JEDNAK JESLI CHODZI...
~TATA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

profesjonalna i młoda kadra wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z usług MUSZELKI, moje dziecko szybko zaprzyjaźniło...
~cezary
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Profesjonaliści wątek zamknięty Wnuczek,który mieszka za granicą znalazł w internecie firmę, która opiekuje...
~Władysława
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Gorąco polecam. wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie. Podejście, poświęcenie i czas przeznaczony...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

NIE UCZCIWA FIRMA!!! wątek zamknięty Oddałem skórzaną kurtkę do czyszczenia , nie dość ze czas usługi przedłużył...
~Zbyszek
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

uczciwy pan wątek zamknięty polecam: szybki, nie naciąga na kasę, umawia się i przychodzi (o dziwo :) )
~aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Pani Karolina jest sympatyczną osobą ale jeżeli chodzi o wróżenie to żałuje...
~ANIA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani Agnieszka zrobiła sesję naszemu 4-miesięcznemu synkowi - efekty...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20604

postów

16729

wątków

do góry