Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Vet z sercem na dłoni wątek zamknięty Bogate zaplecze medyczne i szeroka wiedza merytoryczna połączone z serdecznym...
~Bosa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

brak profesjonalizmu wątek zamknięty pojawiam się w tej lecznicy co jakiś czas,obserwuje jak jakośc leczenia...
~Julka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

Maria - opinia wątek zamknięty Dr.Zalewski uratował moją świnkę morską, od razu postawił właściwą diagnozę....
~Maria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Dr Debis uratował mojego Boryska wątek zamknięty To lekarz z powołania. Polecam wszystkim, chociaż to chyba nie jest...
~Milena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

jesli szczorek do wet to tylko doktro Debis!! wątek zamknięty nie wiem jak reszta lekarzy w lecznicy ale dr Debis jest mi jedynnym dobrze...
~nene
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

Polecam wątek zamknięty witam polecam tą klinike ponieważ uważam ze dr. Tomasz Brzeski jest...
~Barbara J.od Zdzicha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 stycznia 2008

AMOR wątek zamknięty REWELACYJNA LECZNICA!!!! GORĄCO POLECAM DOKTORKÓW!!!
~IZA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM TEJ LECZNICY
~Andrzej Kowalski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

mm - opinia wątek zamknięty Fachowa i mila opieka polecam kazdemu kto ma chore zwierze tam uzyska...
~mm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Beznadziejna i bardzo niemiła obsługa wątek zamknięty Nie polecam!!! Bardzo niemiła i niesympatyczna wręcz opryskliwa Pani....
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

To co ciśnie się na usta jest niecenzuralne wątek zamknięty ... Tylko tak moge tu napisac o kimś kto pozwala męczyć się zwierzęciu w...
~Zdruzgotani
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 grudnia 2007

najlepszy weterynarz ! wątek zamknięty nic dodać nic ująć, profesjonalne podejście i do zwierzaczka jak również do...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

Rewelacyjne podejście do zwierzaka ! wątek zamknięty Gorąco polecam salon P.Izy - jest ona 100% specjslistką. Owiedziłam ją z moim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Bardzo było nam miło, że trafiliśmy właśnie do tej przychodni. wątek zamknięty Przy pierwszej wizycie wiedziałam, że to jest weterynarz z powołania;)...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

zyczliwy wątek zamknięty wszyscy mili i uprzejmi ale wizyta droga kosmicznie,wciągu 5 minut...
~zyczliwy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 grudnia 2007

Henryka Bucza - opinia wątek zamknięty Profesjonalista , uczciwy,wrażliwy sama sobie zazdroszczę , że moje...
~Henryka Bucza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 listopada 2007

Podejście fatalne wątek zamknięty Jestem zawiedzona tym, z czym spotkałam się w gabinecie. Na dzień dobry...
~Właściciel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 listopada 2007

Nie polecam wątek zamknięty Niestety byłam u tej młodej damy kilka razy i zdecydowanie nie polecam...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

Gabinet godny polecenia wątek zamknięty W innych gabinetach na terenie Gdańska leczono naszego Devonka tylko objawowo...
~Janusz i Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 listopada 2007

Super! wątek zamknięty Od kilku lar korzystam z tej przychodni, najpierw z królikiem a teraz z psem....
~Ada
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20603

postów

16728

wątków

do góry