Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani recepcjonistka wątek zamknięty Bardzo niemila i niechetna do wspolpracy recepcjonistka,robiaca wielkie...
~beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Dziwna sytuacjia wątek zamknięty Odbyłam kilka wizyt w tej klinice, za każdym razem lekarze wykazywali się...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Polecam dr Wiesława Nowobilskiego jak i Klinikę wątek zamknięty W Klinice robiłam gastrologię. Pomimo tego, że zabieg nie należy do...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

usta wątek zamknięty To byla moja pierwsza wizyta. Zdecydowalam sie na lekkie powiekszenie ust....
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

przebarwienia wątek zamknięty Po pozytywnych opiniach na forum postanowiłam skorzystać z usługi laserowej...
~IB
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

iwona - opinia wątek zamknięty Jedyny minus Kliniki to niesympatyczna Pani w recepcji.Miałam wrażenie , że...
~iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

okropna obsługa!!! wątek zamknięty Nie rozumiem jak w tak eleganckiej klinice może pracować tak grubiańska...
~klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

Dr Szczerkowska-Dobosz - najlepszy dermatolog wątek zamknięty Dzięki pani dr od kilku lat mogę cieszyć się cerą bez uporczywego trądziku, z...
~Ania S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Niestety bardzo zła obsługa wątek zamknięty W przychodni byłam 2 razy, za drugim razem niestety dowiedziałam się że nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało wątek zamknięty Polecam gorąco klinikę Prof. Dobosz i Partnerzy, korzystam z pomocy w klinice...
~Adriana
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam dr Magdalene Dobosz - czułam sie jak u dobrej znajomej dla której...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

polecam :) wątek zamknięty Pani docent Dobosz to świetny specjalista. Leczyłam sie u niej izotretinoiną...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Alicja - opinia wątek zamknięty Całkowicie bezstresowa gastroskopia i konkretna konsultacja.
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Serdeczność, kompetencja, uśmiech.
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Gastroskopia z konsultacja wątek zamknięty Gastroskopia bez bolesna pełen profesjonalizm oraz luźne atmosfera podczas...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Pomnik dla Pani Anety wątek zamknięty Korzystałem wcześniej z usług Pani Anety i nie zdawałem sobie sprawy jakie...
~tata Adasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

oddana klientka I.B. - opinia wątek zamknięty Robiłam kilka zabiegów u P.Anety i P.Magdy i zawsze miałam wielką satysfakcje...
~oddana klientka I.B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty W klinice poddawałem się zabiegowi mezoterapii igłowej skóry głowy, celem...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty Korzystałem z usług Pani dr Anety Szczerkowskiej - Dobosz i Pani dr Magdy...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

polecam wątek zamknięty Wspaniałe warunki miła obsługa zabieg wykonany w sposób profesjonalny i...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
122

postów

103

wątków

do góry