Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny dermatolog dziecięcy!!! wątek zamknięty Panią Doktor polecił mi pediatra, jako że moje dziecko załapało w przedszkolu...
~Ada K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Bardzo dobra lekarka! wątek zamknięty Często mam problemy z wypryskami alergicznymi na skórze. Informację o klinice...
~V :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

ODRADZAM CHIRURGA !!! wątek zamknięty Mialem wycinane znamiona - nie przez Pania Doktor ale robił to chirurg u niej...
~Klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

Chirurg bez zastrzeżeń wątek zamknięty Dziwi mnie opinia przedmówcy. Wycinałem w gabinecie u chirurga znamiona (mam...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Bardzo POLECAM :) wątek zamknięty W gabinecie Pani Doktor korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Ostrzegam przed Panią Doktor wątek zamknięty Byłam na wizycie u Pani Doktor w związku z przebarwieniami po wypryskach....
~~anonim~
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

... wątek zamknięty Oceniam Na 6
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

Polecam! wątek zamknięty Od dawna korzystam u Pani Doktor z zabiegów dermatologii estetycznej (Botox,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

polecam wątek zamknięty po wielu wizytach w roznych prywatnych gabinetach w koncu udalo mi sie...
~DB
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

Polecam w 100%. wątek zamknięty Polecam w 100%.
~Stanisława
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

Najlepszy dermatolog wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani dr Anety Szczerkowskiej-Dobosz....
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 maja 2008

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam. Skorzystałam zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się :)....
~iwka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 maja 2008

Profesjonalnie i skutecznie wątek zamknięty Bardzo profesjonalne (a jednocześnie bardzo sympatyczne:) podejście do...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

ania - opinia wątek zamknięty Panie Janku... może pomyliły się Panu gabinety:( Mimo wszystko pozdrawiam...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 marca 2008

zachwycona wątek zamknięty Chciałam skorzystać z możliwości wyrażenia tutaj mojej opinii i jednocześnie...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

Na 5 + wątek zamknięty Zabieg, jakiemu poddałam sie u Pani Doktor był...cóż, krępujący, ale sposób,...
~Wiola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow...
~Matylda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 października 2007

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow leczenia jakie zalecila mi...
~Matylda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Do Pana Janka wątek zamknięty Szanowny Panie Janku, Anonimowość Pana opini nie pozwala mi na sprawdzenie...
~Anata Szczerkowska Dobosz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
122

postów

103

wątków

do góry