Od zawsze wiedziałem, że tak ważnych dla eksploatacji samochodu elementów jak akumulator, nie kupuje się w dyskontach spożywczych i hipermarketach. Udałem się więc do specjalistów z firmy "Z & Z". Nie zawiodłem się za pierwszym razem, więc gdy zmieniłem auto i znów potrzebowałem niezawodnego akumulatora najwyższej jakości doskonale wiedziałem gdzie się udać. Pierwsza zakupiona zimą 2009 roku Varta z serii "Silver" dała mi spokojny sen nawet w największe mrozy. Cena o ponad 180 złoty niższa niż u konkurencji, a jakość niemieckiej Varty nie wymaga żadnego dodatkowego komentarza. Skończyła się zima bez ani jednego ładowania, przyszło lato i znów test, majówka na leśnej polanie w Wierzycy. To nieprawdopodobne, że ponad osiem godzin słuchania radia na full w aucie bez wlączonego silnika, zasilanie dodatkowego wzmacniacza tuby basowej, ładowanie laptopa, kilku komórek, aparatu cyfrowego nie pozbawiło mocy tego akumulatora. Towar w tej firmie to najwyższa światowa półka, akumulatory Varty serii "silver" z płytkami pokrytymi prawdziwym srebrem pojawiły się tam zanim jesze na podobny pomysł wpadł gigant, firma Bosch. Oczywiście doradzą, pomogą i sprawdzą ładowanie w aucie. Polecam wszystkim