Widok

Profesjonaliści!!!

Gratuluję panu Damianowi stworzenia profesjonalnej grupy nauczycieli i wychowawców którzy oprócz fachowości, cierpliwości i pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę dają naszym pociechom również SERCE! nasza córka uczęszcza na pływanie już 3 lata i nie wyobrażą sobie innej szkólki poza FYRSTA , a ja od 3 lat załapuję się na obozt narciarskie i patrząc z boku stwierdzam że Damian i jego ekipa są profi w każdym calu. W przyszłą zimę 2009/2010 również planujemy z żoną wspólny wypad z FYRSTA. Gratulacje panie Damianie masz świetny zespół chwała Ci za to.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
klimat: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Miło poznać taką opinię. Dziękuję. Nie później jak wczoraj podsumowując ten rok szkolny ponownie stwierdziłem, że trafiają się nam sami fajni klienci: zaangażowani w pracę swoich pociech, cieszący się ich sukcesami i wspierający w trudnych momentach. To miło patrzeć jak aktywna postawa rodziców jest motorem do pracy dla dzieci i młodzieży.
Panie Maćku, Pani Asiu to Wasza wytrwałość i konsekwencja są godne naśladowania - tak trzymać. Do miłego spotkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry