Widok

Profesjonalizm i mila atmosfera

Chcialabym podziekowac pani Jolancie Bakalarskiej za pomoc przy zakupie mieszkania. Pani Jolanta jest przesympatyczna osoba o wysokiej kulturze osobistej, wyczuwajaca szybko potrzeby klienta, wyroznia sie duzym profesjonalizmem, zaangazowaniem i doskonala organizacja, robi wszystko aby klient byl zadowolony. Ja mialam tylko 2,5 doby na zakup mieszkania i w tym czasie p. Jolanta zorganizowala spotkanie z panstwem sprzedajacym mieszkanie, spotkanie z notariuszem, kontakt z bankiem, rozmowe z najemca mieszkania oraz formalnosci zwiazane z ubezpieczeniem. Pani jolanta dopilnowala aby wszystko zostalo zalatwione szybko i sprawnie. Sluzyla mi pomoca kiedykolwiek mialam taka potrzebe. Byla moim doradca i kierowca. Dopilnowala aby kiedy wyjezdzalam wszystkie formalnosci byly zalatwione a ja nie musialam sie o nic martwic, czulam, ze jestem w bezpiecznych rekach.
Jeszcze raz bardzo dziekuje p. Jolancie i uwazam, ze firma Russjan moze byc z niej bardzo dumna. Jezeli w przyszlosci bede ponownie kupowala jakas nieruchomosc to tylko u Russjana pod warunkiem, ze bede mogla wspolpracowac z pania Jolanta.
Zycze firmie Russjan oraz pani Jolancie samych sukcesow.
Wdzieczna wlascicielka mieszkania
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
prowizje i opłaty: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aż sama spróbuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry