Korzystam z usług poradni już od około 4 lat. Bardzo rzetelna i profesjonalna diagnoza, którą otrzymałam po badaniu jednego jak i drugiego syna pomaga im w pokonywaniu codziennych trudności w uczeniu się jak i w zachowaniu. Terapia, której poddał się jeden z synów przerosła nasze oczekiwania. Dziecko otoczone przychylnymi i kompetentnymi pedagogami szybko pokonuje swoje deficyty i osiąga dobre wyniki zarówno w szkole jak i w środowisku rówieśniczym. Istotnym i niezbędnym czynnikiem okazała się również współpraca psychologa z rodzicami, dzięki, ktorej ja z mężem możemy świadomie ich wspierać i pomagać w pokonywaniu przeszkód. Zawsze jestem na bieżąco z planem terapeutycznym dzieci, informacjami na temat zmian w ich zachowaniu i jest mi udzielane wsparcie oraz wytyczne do zaistnislych sytuacji. Żaden z psychologów, których poznałam w poradni nie obwinia i nie straszy – ale szuka sposobów na to, by poprawić funkcjonowanie dziecka i całej rodziny. Wspiera we wprowadzaniu zmian, ale nie zrobi tego ani za dziecko, ani za rodziców. Przede wszystkim podsumowując mamy zaufanie do tej poradni oraz do psychologów, którzy w niej pracują.