Widok

Profesjonalna Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

NASZA OFERTA:
pomagamy uczestnikom wypadków komunikacyjnych – kierowcom, pasażerom, pieszym,
pomagamy również osobom poszkodowanym w wypadkach w gospodarstwie rolnym, przy pracy oraz innych,
pomagamy osobom, które utraciły w wypadkach najbliższych członków rodziny,
pomagamy bez względu na to, czy wypadek miał miejsce w Polsce czy za granicą,
pomagamy nawet do 20 lat od zdarzenia,
pomagamy także przed zakończeniem postępowania karnego,
pomagamy, gdy sprawca zbiegł z miejsca wypadku.

NASZA USŁUGA

ustalamy we własnym zakresie zakład ubezpieczeń sprawcy wypadku,
pomagamy w zgromadzeniu dokumentacji dowodowej,
precyzujemy roszczenia: zadośćuczynienia, odszkodowania, renty,
zastępujemy w formalnościach przed zakładem ubezpieczeń.

NASZA UMOWA

umowę zawieramy dopiero po przeanalizowaniu dokumentacji przez specjalistów,
nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, działamy według zasady: najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium,
nie pobieramy wynagrodzenia za uzyskanie refundacji kosztów leczenia,
nie pobieramy wynagrodzenia za uzyskanie refundacji kosztów pogrzebu,
nie pobieramy wynagrodzenia za uzyskanie nieskapitalizowanych rent,
nie zawieramy ugód bez zgody naszych Klientów,
gwarantujemy przekazanie odszkodowania w ciągu 7 dni roboczych od wypłaty,
umożliwiamy prowadzenie sądowego procesu cywilnego przez adwokata lub radcę prawnego.
https://www.facebook.com/odszkodowaniagdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest bardzo dużo firm odszkodowawczych, ja zawsze pytam znajomych o opinie. Dlatego po wypadku, jakiego doznałam w pracy, z polecenia kolegi, zgłosiłam sie do Auxilii. Nie żałuję wyboru, bo firma od samego początku wywarła na mnie dobre wrażenie. Moja sprawa trwała ponad rok i mimo że mialam ochotę już się poddać to mój pełnomocnik podtrzymywał mnie na duchu i ciesze się, ze wytrzymałam- opłacało się, bo dzieki Auxilii wygrałam sprawę i uzyskałam odszkodowanie w kwocie, jakiej się nawet nie spodziewalam. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku świetnie sprawdziło się EuCO. Przez przypadek na nich trafiłam w necie. Potem poczytałam sobie opinie o EuCO i postanowiłam do nich zadzwonić. Wszystko skończyło się naprawdę bardzo pozytywnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też myślę, że euco jest ok. 2 lata temu zajmowali się nasza sprawą i poradzili sobie perfekcyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do odszkodowań za uszkodzone auto można też skorzystać z odkupu odszkodowania więcej na http://www.take-care.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre odszkodowanie wygrała dla mnie ekipa z SoS Bphc (najlepiej ich przez sos-bphc.com wyszukać). Do nich z kolei trafiłem przez znajomego któremu akurat nie pomogli ale i tak ich polecał bo od początku uczciwie mu tłumaczyli że jest za mało materiałów żeby potwierdzić jego wersję wydarzeń i negocjować jakąkolwiek kasę. U mnie już było inaczej, było nawet video z miejsca pracy gdzie dobrze widać jak doszło do wypadku więc problemu nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry