Pierwszy salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona w stu procentach! Miła atmosfera, przyjemne wnętrze, a co najważniejsze - pełen profesjonalizm. Bardzo wysoka jakość usług za przystępną cenę. Wizytę w Instytucie na pewno powtórzę.